Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tomku tak uwazam ze nie jest to duzo roboty wystarczy... troche poczytac jak to zrobic :decayed::decayed::decayed::decayed: :grin::wink:

dzieki Seba teraz to pojdzie juz jak splatka :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

sie k**wa w koncu to my jestesmy elita tej smutnej jak p.... lodzi :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::kox::grin:

Opublikowano
Tomku tak uwazam ze nie jest to duzo roboty wystarczy... troche poczytac jak to zrobic :decayed::decayed::decayed::decayed: :grin::wink:

dzieki Seba teraz to pojdzie juz jak splatka :decayed:

najgorzej jak ci sie te trzy srubki zapieka :grin: i nie bedzie platka

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

sie k**wa w koncu to my jestesmy elita tej smutnej jak p.... lodzi :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::kox::grin:

elita jak ellita ale znawcy motoryzacyjni wyborni :decayed:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

ide na peta i z piesillą na spacer :wink:

Opublikowano
  • Autor

heheh nie ma za co :P

Opublikowano

no i co koniec zazartej dyskusji o czujniku Tomkowym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mysle ze wyczerpalismy temat :D

Opublikowano
:grin: mozmey dalej gadac o d*pie maryni :decayed:
Opublikowano

czy tylko mi sie rozjechały avatary Kłusia i Seby ?

Opublikowano

chyba tylko tobie ja jestem normalny i nie widze zadnych udziwnien :grin:

Opublikowano

a teraz zagadka uwaga uwga oddalem auto do baranow idczakow zeby mi ustawili geometrie zgadnijcie jaka diagnoze mi postawili :decayed:

Opublikowano

ze nie masz silnika :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

pudlo, ze sie nie da :decayed: zeby to zrobi trzeba wyminiec cale zawieszenie z przodu a koszt takiej przyjemnosci u nich kosztuje raptem 8 tys na co ja sie pytam jak to cale przeciez dopiero rok temu u Was bylo wymieniane cale lewe zawieszenie na to przemily pan mi powiedzial a no to tylko prawie do wymiany na to ja ale ja w prawym wymienialem sobie wahacz gorny a on mi na to ze takto costaly jeszcze 3 i banan ja pier**le no debile po prostu debile

Opublikowano

to jest prawdziwa Polska wachowosc :facepalm:

Opublikowano

nie no to sa debile innaczej tego nazwac nie mozna, rozumiem ze ktos moze byc kretynem i nie wiedziec co mial w aucie robione kiedys tam no ale jak juz go okradaja no to z jakims umiarem a nie od razu cale zawieszenie do wymiany patologia jakas

Opublikowano

dlatego pracują w ASO... bo jakby coś wiedzieli to już by dawno od Idczaka spierdo*** na swoje LOL :grin:

Opublikowano

a ja sie pytam po co wy jeszcze do nich jeździcie :facepalm: ........ patałachów :polew:

Opublikowano

i myślałem, że to tak u Idczaków bardziej ale w Częstochowie u Marszałka jest identycznie... jak część zamawiasz to najlepiej jakbyś podał numer bo inaczej usłyszysz "nie ma czegoś takiego" albo obraca monitor do mnie (odpalona ETKA) i mówi - niech sobie Pan poszuka..... nom i sobie znalazłem... tylko po c**j*** on tam siedzi to ja nie wiem.... :facepalm:

Opublikowano

to tak jak ja dzisiaj podjechałem do audi-vw na przeciw widzewa za statoilem wgrać polskie menu do rns-e. Na zlocie poszlo info ,że tam mi zrobią za 80zł, mapke dorzucą, no trza kurcze jechać :grin: ...a panicz mi zajebał 400 stówy, dobrze że były fotele to przynajmniej posiedziałem, mały uśmiech, życzenia miłego dzionka i zawrotka na pięcie. Kurcze ja zarabiam na serwisie kompów, ale Ci to juz przeginają.

Opublikowano
i myślałem, że to tak u Idczaków bardziej ale w Częstochowie u Marszałka jest identycznie... jak część zamawiasz to najlepiej jakbyś podał numer bo inaczej usłyszysz "nie ma czegoś takiego" albo obraca monitor do mnie (odpalona ETKA) i mówi - niech sobie Pan poszuka..... nom i sobie znalazłem... tylko po c**j*** on tam siedzi to ja nie wiem.... :facepalm:

Łukasz no to tak samo bylo u mnie jak chcialem ta kostke laczace kiere z poduszka i multi to mi powiedzial ze nie ma u mnie w aucie czegos takiego i nie wie o co mi chodzi to ja wrocilem do domu i wtedy Bartek mi znalazl i jak poszedlem znumerem czesci to zamowil.

Zaprowadzilem im auto bo mialem w ramach gwarancji za naprawe w zeszlym roku no to mowie a co niech zobacza i zobaczyli a geometrie jak musialem zrobic tak musze

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

to tak jak ja dzisiaj podjechałem do audi-vw na przeciw widzewa za statoilem wgrać polskie menu do rns-e. Na zlocie poszlo info ,że tam mi zrobią za 80zł, mapke dorzucą, no trza kurcze jechać :grin: ...a panicz mi zajebał 400 stówy, dobrze że były fotele to przynajmniej posiedziałem, mały uśmiech, życzenia miłego dzionka i zawrotka na pięcie. Kurcze ja zarabiam na serwisie kompów, ale Ci to juz przeginają.

no ja tam wgrywalem polskie menu zaraz jak auto sprowadzielm w listopadzie 2010

Opublikowano

ostatnio zastanawiałem się nad roletą elektryczną tylnej szyby więc dzwonie do tych speców... a koleś prosi mnie o VIN... tłumaczenie przez 10min że nie mam tego na wyposażeniu i chcę sobie dołożyć więc po VIN nie znajdzie tego... ale OK podałem VIN widzi jakie auto - rok, sedan itp.... i nagle słyszę "Ale Pan ma wersję USA?!" no tak.... i co z tego? "To nie będzie pasowało..." olałem jego teksty i zamówiłem półkę, roletę, sterownik i przycisk na blacie do zamykania/otwierania tego.... Odchodzę a koleś - "Ale Pan tego nie założy, szkoda pieniędzy - to nie będzie działać..."

Kuuurwa co ma nie działać - półka z roletą elektryczną do przykręcenia - pociągnięcie kabli do konsoli do przycisku i spięcie tego ze sterownikiem (który steruje tylko zmianą napięcia i ograniczeniem ilości rozwinięcia/zwinięcia rolety - pewnie 8 linijek kodu w asemblerze)... i bangla. W kombajnie mógłbym sobie to założyć tylko trzeba by dospawać jakieś łapy co by mieć do czego przykręcić półkę. Czy oni są normalnie??? Bo że się nie znają OK... generalnie większość ludzi to co robi/czym się zajmuje to c**j*** ma pojęcia ale na zwykły, zdrowy chłopski rozum o co kaman? :facepalm::facepalm::facepalm::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.