Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Seba squosh dla mnie masakra - idzie umrzeć na miejscu :kwasny::whistling::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no idzie idzie

mnie kostak juz miesiac boli i lokiec :)

ale podoba miisie ;)

Opublikowano

Jak jestem na Nowej Gdyni (coraz rzadziej ostatnio :facepalm: ) jak widzę jacy zlani potem,wymęczenie ludzie potrafią wychodzić po grze to :shock3::shock3::shock3:

Co prawda widać, że to zapaleńcy jak ...uj ale mimo wszystko :shock3:

Opublikowano
  • Autor

a to nie grales ?? :D no to sprobuj :) moze Ci sie spodoba lub nie ale warto sprobowac :)

zasady sa proste jak drut :D

Opublikowano
a to nie grales ?? :D no to sprobuj :) moze Ci sie spodoba lub nie ale warto sprobowac :)

zasady sa proste jak drut :D

nie nie nigdy nie grałem i nie wydaje mi się żeby mi się spodobało :wink: ale możemy kiedyś spróbować - zagrasz ze mną to na 100% wygrasz i statystyki ci się polepszą :grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

heheheheh oj tam chodzi o fun :) o wyzycie sie o ztyranie :Da tyra :)

Opublikowano

:wink: :wink: :wink: będzie okazja to dawaj cynę - polecimy zobaczymy :wink:

Tymczasem spieprzam do roboty (do bazy Tomaszów Maz. :kwasny: - tak mi się chce jechać jak mojej Korci jeść o tej porze :decayed: )

tak że do później :hi:

Opublikowano
  • Autor

powodzonka tam Mario i szerokosci :)

Opublikowano
:siema: co tam jak tam ? tez juz sie ciebie pytałem o skłosza :decayed: to zero odezwu :whistling:
Opublikowano
  • Autor

jak to ?? kiedy ??

mnie ??

spalem cale 32 min :D od 6:56 do 7:28

:kwasny::decayed:

Opublikowano

mi zawsze tata powtarza jak się nie wyśpię czy coś że on w moim wieku nie spał ani nie jadł to i ja nie muszę :decayed:

no kiedyś się zapytałem gdzie chodzisz,kiedy,ile pln taka przyjemność :naughty:

Opublikowano
  • Autor

lo kurde sorka nie przeczytalem tego widocznie

ja jezdze do verte na municypalnej

mam karte fit profit wiec z nia to koszt 5 zl za kort i 4 za rakiete

czyli 9 zl jak nie masz zadnej karty trzeba wyrobic jakas karte klienta nie wiem ile kosztuje ale z ta karta 20 pl

wszystko za godzine oczywiscie

kiedy chodze roznie nie mam stalych dni w tygodniu 2-3 razy max i to przewaznie od 21 - 22 potem sana i do polnocy sie zlazi :)

Opublikowano

Seba a Ty tego fita nie masz jak załatwić ? bo z tym to w większości miejsc za free się wchodzi

Opublikowano
  • Autor

nom wiem :) ale nie mam jak sam o swojego walczylem 2 miech i mam na osobe ktorej nawet w zyciu na oczy nie widzialem :)

ustawilem tylko zlecenie stale i juz co miesiac dostaje ile trzeba

Opublikowano

witam po robocie teraz zaczynamy w domu

Opublikowano

niech sie qr... do roboty wezma a w szczegolnosci straz wiejska

Opublikowano
  • Autor

Milena Rybczyńska

16 lat :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Milena Rybczyńska

16 lat :naughty::naughty::naughty:

jej tata byl saperem bo ma morde jak nie wypał :grin: mi sie nie podoba jest z doooopy :whistling:

:decayed:

Opublikowano
jak to ?? kiedy ??

mnie ??

spalem cale 32 min :D od 6:56 do 7:28

:kwasny::decayed:

czyli jak pisaliśmy to ty się dopiero kładłeś :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.