Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzwonilem nie maja tam :/ dwonlem tez na wrobleskiego za pompe paliwa uzywana powiedzieli mi 200 zl :facepalm::facepalm::facepalm: ale cala paaanie nawet plywak jest :polew::polew::polew::polew::polew: k**wa a nowa kompletna kosztuje 230 :):decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dzwonilem nie maja tam :/ dwonlem tez na wrobleskiego za pompe paliwa uzywana powiedzieli mi 200 zl :facepalm::facepalm::facepalm: ale cala paaanie nawet plywak jest :polew::polew::polew::polew::polew: k**wa a nowa kompletna kosztuje 230 :):decayed::decayed::decayed:

no to może wsiądź w samochód i udaj się za Pabianice w stronę Łasku tam jest po drodze kilka szrotów :whistling: ceny mają widzę wygurowane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heh no posralo ich troche

no kurde chyba tak zrobie bo wyjscia nima :/

Opublikowano
heh no posralo ich troche

no kurde chyba tak zrobie bo wyjscia nima :/

w samej Łodzi to nie za bardzo jest szrotów :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie tylko k**wa wolalbym zadzwonic bo tak latac w ciemno szkoda paliwa za tel wyjdzie mniej :/

Opublikowano

a na alledrogo patrzyłeś :wink:

Opublikowano
  • Autor

no tak na allegro sa ale ja bym chcial od reki

czasu mam malo ostatni tydzien mam na przeglad zeby go zrobic na 5 osob a suka nie chce jezdzic i nie mam jak ani przegladu zrobic ani rejestracji :/

Opublikowano

a to jest pojazd z rzeszy czy krajowy juz :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

krajowy no ale to i tak mam 30 dni na przerejestrowanie :/

Opublikowano
krajowy no ale to i tak mam 30 dni na przerejestrowanie :/

ale przecież do przerejestrowania nie jest ci samochód potrzebny :decayed: a przegląd można pomyśleć żeby też zrobić bez auta :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak ale przeglad musze zrobic zeby nie byl na 2 tylko 5 osob

a chce to zrobic za jednym razem

Opublikowano
Tak ale przeglad musze zrobic zeby nie byl na 2 tylko 5 osob

a chce to zrobic za jednym razem

no to z tymi gratami ci nie pomogę ale jak byś życzył sobie przegląd proszę abrdzo:decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmm zycvzylbym sobie fakture z firmy czy tam rachunek cokolwiek ze zdjalem u nich kratke firmowa

bo kratka byla a nim i teraz zeby przerejestrowac na 5 osob z 2 musze miec jakis kwit z firmy ze kratke zdjeli mi profesjonalisci ehhhh

i dopiero z tym kwitem moge zrobic przeglad a i zrobic 4 zdjecia ze pasy i kanapa jest :)

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

oczywiscie zdjecia sa mnajmniejszym problemmem bo to sam ogarne

Opublikowano
na RTL było free... czarny sędzia o nazwisku Cotton... przypadek?!:decayed:

:facepalm::grin::grin:

Dobry :hi: wszystkim

Opublikowano
  • Autor
:decayed::hi::naughty:
Opublikowano
hmm zycvzylbym sobie fakture z firmy czy tam rachunek cokolwiek ze zdjalem u nich kratke firmowa

bo kratka byla a nim i teraz zeby przerejestrowac na 5 osob z 2 musze miec jakis kwit z firmy ze kratke zdjeli mi profesjonalisci ehhhh

i dopiero z tym kwitem moge zrobic przeglad a i zrobic 4 zdjecia ze pasy i kanapa jest :)

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

oczywiscie zdjecia sa mnajmniejszym problemmem bo to sam ogarne

coś nabyłeś gdy mnie nie było ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

ta taka poko co maskotke ktora mozna postawic na segmencie i stoi

;)

golf 4

Opublikowano

dobry i golf na zimę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh no ta tylko poki co to nie pali wiec nie ma ogrzewania hehehe wiec si e przyda jak rybie recznik :D

Opublikowano

to kupiłeś i nie pali? hmmm to nie wesoło, u mnie grzeje tak że prawa strona aż paruje tak ci to mechanik naprawił silniczki klimy, działać- działają, a że idzie się zes*to kit. w wersji poprzedniej wiało zimnym powietrzem :grin::grin: marzę o wygranej w totka i idęnormalnie do salonu i biorę nówke - kit że się nie kalkuluje :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.