Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Urlop 3 tygodnie ... Taki to pozyje... ;)

a ty kiedy idziesz na urlop :naughty:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

hehe, najwiecej zostawiam zwykle na wakacje, z regoly jakies 4tygodnie:decayed: i jakies 2-3 tygodnie na wielkanoc... zime wole przesiedziec w norwayu, ale nie tym razem:wink: mam nadzieje, ze zaraz po przyjezdzie ogarne auto z nowymi fantami i zajade na jakiego spota z flaszka:decayed:

dobrze gada polac mu :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
urlop tylko 3 tygodnie:kwasny: we wakacje za dlugo zabawilem:decayed:

to i tak kumulując więcej niż Polak w całym wymiarze :decayed:

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

hehe, najwiecej zostawiam zwykle na wakacje, z regoly jakies 4tygodnie:decayed: i jakies 2-3 tygodnie na wielkanoc... zime wole przesiedziec w norwayu, ale nie tym razem:wink: mam nadzieje, ze zaraz po przyjezdzie ogarne auto z nowymi fantami i zajade na jakiego spota z flaszka:decayed:

ja poprosze sfeterek w renifery :grin::grin:

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

Urlop 3 tygodnie ... Taki to pozyje... ;)

a ty kiedy idziesz na urlop :naughty:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

hehe, najwiecej zostawiam zwykle na wakacje, z regoly jakies 4tygodnie:decayed: i jakies 2-3 tygodnie na wielkanoc... zime wole przesiedziec w norwayu, ale nie tym razem:wink: mam nadzieje, ze zaraz po przyjezdzie ogarne auto z nowymi fantami i zajade na jakiego spota z flaszka:decayed:

dobrze gada polac mu :decayed:

Ty klysiu to slyszalam nie pijesz :grin:

Opublikowano
  • Autor

ja ... urlop ... jak umre

Opublikowano
ja ... urlop ... jak umre

wyglada na to ze nie pozostaje mi nic innego jak napisac +1 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe :)

Opublikowano
ja ... urlop ... jak umre

wyglada na to ze nie pozostaje mi nic innego jak napisac +1 :decayed:

jak mozna nie isc na urlop :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

ostatnie szlify czolowka i koniec i zakonczony film z karolina :)

Opublikowano
:decayed:

ostatnie szlify czolowka i koniec i zakonczony film z karolina :)

to ten pornos co o nim gadalismy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe noo :D mam juz wersje bez czolowki ale narazie nie wstawie :P

Opublikowano
hehehe noo :D mam juz wersje bez czolowki ale narazie nie wstawie :P

no to jak skonczysz to dawaj na warsztat obczajmy temacik :naughty::wink:

Opublikowano
  • Autor

oczywiscie ze wstawie :D mysle ze za pare godzin jak skoncze :)

Opublikowano
oczywiscie ze wstawie :D mysle ze za pare godzin jak skoncze :)

jutro sobie w robocie poogladam :decayed::jerk:

Opublikowano
  • Autor

nadal klece poprawiam to czego nie widzialem wczesniej :/

Opublikowano

Seba ile mozna koncz temat :)

Opublikowano
  • Autor

wiesz co jak sie nie umie :) a chce sie zeby wyszlo tak zeby ludzie nie wytykali palcem ze jestem pedalem to w nieskonczonosc :P

a powaznie ehhh brak skilsow operatorskich i umiejetnosci w montazu ... robi swoje a che zeby bylo dobrze ;) w miare w sensie ze nie bede oczu zakrywal jak to bede ogladal :)

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Seba czyli jest szansa, że się dziś filmidło zobaczy :question:

---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ----------

eeehhhhhhhhhh takie tam wspomnienie lata :naughty: :naughty: :decayed:

57472453502608319357318.jpg

Opublikowano

:bry:

Mario fota nie bangla :whistling:

Opublikowano

:hi:to jakis nowy film z serii 'Podrywacze'?!:decayed:

Opublikowano
:hi:to jakis nowy film z serii 'Podrywacze'?!:decayed:

:decayed: tak tylko ten akurat bedzie ze staruszakmi :naughty:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Kabaret LIMO - Jak wyrwać świnię? - RYJEK 2012 (NOWY SKECZ) DOBRA JAKOŚĆ - YouTube

:polew::polew::polew: za***iste :grin::grin:

Opublikowano

Limo jest calkiem w pytke... a najlepsze, ze moj dostawca kontrabandy z PL wyglada jak Abelard Giza:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.