Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zalezy jak kto lubi, ja bym nie wydal tyle siana na dom w aucie:decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Prezesie Klysiu melduje ze za jakies myzle 45 wyruszymy w Pana kierunku :)

-

:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

no to projekt kamperow skonczony :D

mozna sie szykowac do rezanai :D

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

a ja bym sobie kupil jakbym mial zbedne 200 tysi :D tak zbedne jak np mam 40 gr w portfelu teraz :)

Opublikowano
[ATTACH=CONFIG]396[/ATTACH]

kolezanka z niedzieli :decayed::decayed::decayed:

kolezanka fajniutka ale jednak Karolina jest poza konkurencja ;)

Opublikowano

wlasnie czytam sobie lokalne newsy...

dzis zlapali kolesia co pil bimber, 27 latka i dostal 35k nok mandatu i 36dni wiezienia:decayed:

wczoraj zlapali zioma, bhp-owca z platformy, jechal po pijaku, dostal 45k nok mandatu, 5lat bez prawka i 120dni aresztu:decayed:

ziiima i okres grzewczy w norge uwazam za otwarty:grin:

Opublikowano

osłuchajcie - jeszcze do tego wokal można dorzucić i będzie hicior jak ta lala;D

Download candy.mp3 from Sendspace.com - send big files the easy way

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

WRZUTA - candy dulfer feat. dj kill - Lily Was Here

Opublikowano
  • Autor

:banan::banan::banan::banan:

:) dokladaj wokal :)

zakomunikuje :D

skład Ja :D Dyrektor Tomek295872340958203948320 i Prezes Klysiu :D

zalozenia operacyjne:

1 kasownaie bledu cos tam cos tam :D

2 wyjecie zarowki poprzez zdjecie zderzaka u Dyrektora Tomka0329840293480329482300002937

3 wymiana wycieraczek wraz z ramionami u mnie

4 naprawa grzania tylnej szyby poprzez pomalowanie nitek grzewczych klejem ze srebrem :D

Czas operacyjny 2,5 godziny

Osiagniete cele:

1 wymienione jedno ramie wycieraczki wraz z piorkiem

2 dolalem sobie litr plynu do spryskiwaczy

3 dostalismy od Prezesa Klyska po kubku :D na prawde mega pamiatka ... :D z 2004 roku :D :D :D

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:facepalm::decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Seba padlem jak to przeczytalem :D ale co sie posmialismy to nasze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Heheheheh no ba bylo dobrze a no i bokami bialym kupe latalimy :)

Opublikowano

ale Seba uscislajac wycieraczka nie chciala odejsc odkrecona byla a druga nie chciala wyjsc, obudowe klapu prawie cala wyciagnelismy dalej balismy sie ciagnac zeby nie pekla, co do mojego to za duzo roboty ze zdjeciem zderzaka jest a klysu do swojego nas nawet nie chcial dopuscic nie wiem czemu :D

Opublikowano

o prosze na lodzkich blachach

Opublikowano
:banan::banan::banan::banan:

:) dokladaj wokal :)

zakomunikuje :D

skład Ja :D Dyrektor Tomek295872340958203948320 i Prezes Klysiu :D

zalozenia operacyjne:

1 kasownaie bledu cos tam cos tam :D

2 wyjecie zarowki poprzez zdjecie zderzaka u Dyrektora Tomka0329840293480329482300002937

3 wymiana wycieraczek wraz z ramionami u mnie

4 naprawa grzania tylnej szyby poprzez pomalowanie nitek grzewczych klejem ze srebrem :D

Czas operacyjny 2,5 godziny

Osiagniete cele:

1 wymienione jedno ramie wycieraczki wraz z piorkiem

2 dolalem sobie litr plynu do spryskiwaczy

3 dostalismy od Prezesa Klyska po kubku :D na prawde mega pamiatka ... :D z 2004 roku :D :D :D

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:facepalm::decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

fachowcy chyba od Bursiaka

Opublikowano
  • Autor

hahhahahahaha

Bursiak i Idczak team powinni sie k**wa od nas uczyc :D

Opublikowano

powinni od nas sobie sprzet odkupic :grin: ale ogarbnales juz wszystko ?

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Klysiu ma pro szczotke do odsniezanai auta :D zniszczyl moja cala ideologie a ja glupi k**wa taka od smieci malutka zgarnialem :facepalm::facepalm::facepalm::grin::grin::grin::kox:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Klysiu ma pro szczotke do odsniezanai auta :D zniszczyl moja cala ideologie a ja glupi k**wa taka od smieci malutka zgarnialem :facepalm::facepalm::facepalm::grin::grin::grin::kox:

nie no mysle ze Klysiu powinien opatentowac odsniezanie swoja metoda :grin::grin:

Opublikowano

Rezacze powiem wam, że się uśmiałem :grin: ale najważniejsze że chęci były :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:D :D :D

Panowie ja sie zbieram widzimy sie 21:30-40

jak cos to tel

Opublikowano
:D :D :D

Panowie ja sie zbieram widzimy sie 21:30-40

jak cos to tel

właśnie chciałem zapytać :decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.