Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Klysiu jakby co to zadzwonie kolo 20ej badz w gotowosci jak cos :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pitstop widze niezly był:decayed:

Opublikowano
Klysiu jakby co to zadzwonie kolo 20ej badz w gotowosci jak cos :)

no mam nadzieje ze nic sie nie wydarzy i dam rade :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze czekam bo nie wyszla kurde mam nadzieje ze ja zdaze wogole kuzwa

Opublikowano
Jeszcze czekam bo nie wyszla kurde mam nadzieje ze ja zdaze wogole kuzwa

ja raczej nie dam rady :facepalm: tak jak myslalem ten co mial do mnie przyjachac o 16 bedzie po 21 :grin:

Opublikowano

a ja bym z chęcią pojechał ale właśnie wróciłem od dentysty :facepalm:

Opublikowano
a ja bym z chęcią pojechał ale właśnie wróciłem od dentysty :facepalm:

jak boli :whistling::naughty:

Opublikowano

jeszcze nie, ale ósemki w końcu nie ma

Opublikowano
jeszcze nie, ale ósemki w końcu nie ma

zeby ci nie urosla od nowa :grin:

Opublikowano

Mała sesja dziś podczas pracy :decayed:

dawno nie miałem tak ukurwionego auta :facepalm: :facepalm: :facepalm:

xperia007a.jpg

xperia008a.jpg

xperia009a.jpg

Opublikowano

strasznie widze jestes zajety w parcy :grin: a smiejesz sie ze mnie ze caly czas na forum siedze a moj kolega klepie na gg :grin:

Opublikowano

to jade na mecz :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
strasznie widze jestes zajety w parcy :grin: a smiejesz sie ze mnie ze caly czas na forum siedze a moj kolega klepie na gg :grin:

byłem przekonany, że skomentujesz :decayed: tylko nie wiedziałem kiedy to zrobisz :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

dokulalem sie

yhh k**wa ledwo ledwo zero mocy zeroooooooooooo

:( a pod koniec to juz tak jebalo ze sie balem ze splone w srodku k**wa mam nadzieje ze sie nie spali

nie wiem czy to normalne a DJ juz nie chcialem klopota

k**wa i jeszcze nie bylo nigdzie miejsca tylko musiaelm kolo swojego zaparkowac :facepalm::grin:

Opublikowano

Apropo ujebania. Podchodzę z kobitą do auta a ta widzę ostra przyczajka przy bagażniku i wali "co żeś odwalił?", oczywiście powiedziałem odruchowo "to nie ja, zdaje Ci sie" ;] Gdzie jest tablica? Po co ją zdjąłeś? [;[;

Czarny mat na całym bagażniku łącznie z blachami ;]

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

dokulalem sie

yhh k**wa ledwo ledwo zero mocy zeroooooooooooo

:( a pod koniec to juz tak jebalo ze sie balem ze splone w srodku k**wa mam nadzieje ze sie nie spali

nie wiem czy to normalne a DJ juz nie chcialem klopota

k**wa i jeszcze nie bylo nigdzie miejsca tylko musiaelm kolo swojego zaparkowac :facepalm::grin:

trzeba bylo mowic to przeciez ja jechalem w Twoja strone

Opublikowano
  • Autor

no lecialem jakos 30/h ;) ale lecialem :) dobrze ze blisko w miare z nowej gdyni juz moglbym sie nie dokulac :kwasny:

Opublikowano
no lecialem jakos 30/h ;) ale lecialem :) dobrze ze blisko w miare z nowej gdyni juz moglbym sie nie dokulac :kwasny:

czyli za tydzień nie NG tylko Verte :decayed::grin: tak profilaktycznie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.