Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sen jest dla slabych, nie Seba? ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heheh :D pewnie ja nigdy nie spie ja tylko czuwam :D

Pozatym spac to mozna nie wiem 20 min -godzine no gora 3 to po co mam sie juz klasc :)

ostatnio sie wyspalem w 12 min :D ja na bank mam raka :D

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

a teraz mnie wzielo na montowanie filmu z dzisiaj :P k**wa noi wez tu sie poloz :D

---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

Policjanci z DROGÓWKI: Hawryluk - YouTube

Policjanci z DROGÓWKI: Hawryluk - YouTube

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:31 ----------

Konkurencja dla broni maszynowej - Sadistic.pl

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
;)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

;)

---------- Post dopisany at 07:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ----------

Opublikowano
:siema: a ty Szczawson jeszcze nie wyjechales do PL :whistling:
Opublikowano

dzisiaj ostatni dzien w robocie, do 14.00 pozniej zakupy na szybko, moze sie przekimam troche i o 22.00 w droge... k**wa zapowiadaja burze sniezne w radio i... odradzaja podroze autem po calym zachodnim wybrzezu...

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ----------

a ja mam kurde druciarskim sposobem naprawiona przednia wycieraczke... mam nadzieje, ze podola:kwasny:

Opublikowano
dzisiaj ostatni dzien w robocie, do 14.00 pozniej zakupy na szybko, moze sie przekimam troche i o 22.00 w droge... k**wa zapowiadaja burze sniezne w radio i... odradzaja podroze autem po calym zachodnim wybrzezu...

ty no jak chcesz to moge pod ciebie podskczyc gdzies w okolice Zgierza :grin:

Opublikowano

hehe:decayed: w LDZ bede dopiero w sobote kolo 23.00-1.00:wink: z danii juz z gorki raczej, najgorsze to przebic sie przez gorki w norwegii...

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

a co Ci tam z tym ramieniem sie stalo konkretnie ??

bo jak cos to ja mam te swoje wiec jak wpadniesz na spota w niedziele to cos zaradzimy :)

tylko co sie konkretnie zdupilo bo moje tez ledwo zyja :P ale cos sie moze nada :P

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:

a co Ci tam z tym ramieniem sie stalo konkretnie ??

bo jak cos to ja mam te swoje wiec jak wpadniesz na spota w niedziele to cos zaradzimy :)

tylko co sie konkretnie zdupilo bo moje tez ledwo zyja :P ale cos sie moze nada :P

dodaj jeszcze ze mozemy je profesjonalnie wymienic :decayed:

Opublikowano

no w tygodniu jakos rano odpalalem auto i nie wylaczylem wycieraczek wczesniej, byl mroz, od kierowcy sie skrzywila, naprostowalem, ale podczas jazdy wlaczylem i podeszlo ramie jedno pod drogie i sie zlamalo na laczeniu ramienia i piora:kwasny: cale mocowanie ujebalo sie, wiec teraz pioro jest na spinki zaciskowe przymocowane do ramienia:wink: nowe aero na przod i tylna od q5 juz do mnie ida, beda w poniedzialek do odebrania... wogole jakis popierdolony ten tydzien, w srode moj znajomy najechal swoim passatem na ostra krawedz lodu i ROZDARL nowa zimowa opone goodyear...

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

:polew::polew::polew::polew:

a co Ci tam z tym ramieniem sie stalo konkretnie ??

bo jak cos to ja mam te swoje wiec jak wpadniesz na spota w niedziele to cos zaradzimy :)

tylko co sie konkretnie zdupilo bo moje tez ledwo zyja :P ale cos sie moze nada :P

dodaj jeszcze ze mozemy je profesjonalnie wymienic :decayed:

:decayed::decayed: drimtim:wink:

Opublikowano
  • Autor

no spoko jak masz to nei bede sie narzucal :)

Opublikowano

spoko loko, dzieki za checi:decayed:

Opublikowano

ale dzisiaj mi sie juz nic nie chce nawet nie mam mocy na siedzenie przed forum :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

kimono

Opublikowano

kuzwa nie moge bo mam w uj roboty dzisiaj :kwasny:

Opublikowano

to ja sobie emulatory porobię;)

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

geriavit.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.