Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wy tu gadu gadu, a ja pracuję qrde;p Trzeba zaraz rezać pocasowe heble;] Potem dalej zabawa w detektywa i organizowanie porwania mojej wybranki... Zbieram dane szybciej, niż FBI:D

porwiesz ja za malzonke jak cygan :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jak borat pamelke ;)

Dj u ;) chcesz mnie jutro z rana ? ;) hyhyhyhy

Opublikowano
Opublikowano

Seba widziany kolo szpitala WAM ale udawal ze mnie nie widzi :D

Opublikowano
Seba widziany kolo szpitala WAM ale udawal ze mnie nie widzi :D

chyba, że Seba nie udaje tylko po prostu nie widzi a autem jeździ na pamięć :grin:

Opublikowano
  • Autor
Seba widziany kolo szpitala WAM ale udawal ze mnie nie widzi :D
Seba widziany kolo szpitala WAM ale udawal ze mnie nie widzi :D

chyba, że Seba nie udaje tylko po prostu nie widzi a autem jeździ na pamięć :grin:

zawsze chcialem uzyc opcji mutli cycatu :D

hmmmmmm kuzwa to Ty trabiles Marcinku ??? ja jebie ogladalem sie dookola mowie kuzwa co jest :D a gdzie Ty stales ??

Ty ja Cie nie widzialem pozatym jeszcze pijany jestem :polew::polew::polew::polew: :naughty::decayed:

przepraszam nie widzialem :)

Mario ma racje :)

Opublikowano
Zalotka_LDZ kogo tu do nas przyniosło :decayed:
Opublikowano
  • Autor

a co do klipu chlodna nie wiem nie znam sie ale mi to vreba zalatuje :)

Mario melduje zakup paletki na jutro :D :D :D w go sporcie tak jak mowiles byly lepsze :) i tansze :)

Opublikowano
a co do klipu chlodna nie wiem nie znam sie ale mi to vreba zalatuje :)

Mario melduje zakup paletki na jutro :D :D :D w go sporcie tak jak mowiles byly lepsze :) i tansze :)

ja tez patrzylem na paletki z Ewcia znalezlismy Dunlopa za 99 pln :decayed: ale jednak dostałęm czpeczke zimowa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to jest prawdziwy rap Dzidzi dizdzidzifkooooo :D

Opublikowano

a o której jedziecie ?? i gdzie i czy mnie weźmiecie :P

Opublikowano
a o której jedziecie ?? i gdzie i czy mnie weźmiecie :P

nie :decayed:

Opublikowano

jogibabu - brawo Jasiu :decayed:

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

btw jak się robi multi cycat :decayed::question::eusathink:

Opublikowano
  • Autor

ostatnia ikonka pod kazda wypowiedzia w prawym dolnym rogu wypowiedzi :D

klikasz z tego co chcesz cytowac znaczy ktora wypowiedz :D :D :D

jak masz paletke Mariano ??

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

kurde moglem pileczke kupic :(

Opublikowano
ale lipa z Wami :kwasny:

nie no zartowalem przeciez :wink:

Opublikowano
ale lipa z Wami :kwasny:

nie no zartowalem przeciez :wink:

co zartowales jak kortow nie ma zeby wiecej osob poszlo :decayed:

Opublikowano
ale lipa z Wami :kwasny:

nie no zartowalem przeciez :wink:

co zartowales jak kortow nie ma zeby wiecej osob poszlo :decayed:

ale moze towrzysko by chcial z nami sie bujnac :wink: bedzie trzeba chyba stowrzyc drugi turnus :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

Seba jak sie nazywa ta twoja magiczna karta co masz ja na silownie itd. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.