Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ja bylem wczoraj na NG i powiem Wam ze jak dla mnie lipa ...

pozniej napisze dlaczego bo musze wyjsc :) a dzis tez lece na Verte na squasha :P

trenuj trenuj amatorze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka Pany :naughty: Sypie tam u Was czy tylko mnie zasypało na zadupiu? :grin:

Czy przypadkiem ktoś z Was nie dysponuje schematem elektryki do B5? Potrzebuje konkretnie schemacik podłączenia regulacji wysokości świateł ,musze swoje auto doposażyć trochę:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Pany :naughty: Sypie tam u Was czy tylko mnie zasypało na zadupiu? :grin:

tylko ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - ELSA działa cuda;) mam schemat samopoziomu B5 - do silniczków regulacji idzie jeden kabel - musisz się zaopatrzyć w 2-4 piny i przełącznik poziomowania - potem pociągnięcie instalacji i voila;]

Siemka Pany :naughty: Sypie tam u Was czy tylko mnie zasypało na zadupiu? :grin:

Czy przypadkiem ktoś z Was nie dysponuje schematem elektryki do B5? Potrzebuje konkretnie schemacik podłączenia regulacji wysokości świateł ,musze swoje auto doposażyć trochę:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Ty to magik jednak jesteś:naughty: tak btw jak się okaże że termostat ok i nagrzewnica też a króciec nie będzie pęknięty to zastanawiam się czy przyczyną problemów nie będzie ten luźny pasek od pompy wody? :whistling: tak mi się to nasunęło po tym jak mówiłeś mi o tym przypadku gdzie koło się kręciło a wirnik stał ,tu może wszystko ok jest tylko pasek jest luźny i ledwo co ją napędza :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

no takze tego ... brak mi wszystkiego ... :)

odnosnie NG

nie dosc ze za 2 osoby zaplacilem 76 zl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co wedlug mnie to skandal gdyz !!!!

stacja niby fajnie zarabia maja potencjal i rozmach jest naprawde sporo miejsca

fajne maszyny strefa wolnych ciezarow :) i ogolnie naprawde zacnie :) 21 wiek widac :)

ale :) squash ...

korty niby 3 czy tam 4 ale .... no wedlug mnie niedopuszczalne jest to ze oddzielone sa od siebie siatka

gdzie podczas gry bez problemu pilka przelatuje z jednego kortu na drugi ...

ale to jeszcze nic :) przyjechal kolego z Anglii od 3 lat nie byl w polsce :) wiec pojechalismy na NG - nie wiem po co to napisalem

;) no i oprocz siatek odzielajacych korty jakis k**wa baran bo juz nie wiem jak to nazwac

zamontowal *lamyty wiecie takie wielkie z siatka w ktore wchodza pilki od squasha ...

i co ... w NG nie da sie wypozyczyc pileczki dlaczego ?? dlatego ze wpadaja tam ...

jakas j**ana paranoja ... kupilem pileczka za 20 zl .... przegiecie ......

naprawde wole verte nie chodzi o to ze blisko akurat mam ale jakos tam normalniej jest

moze i kort jest baredziej zniszczony ale tam byly drewniane sciany i jak bym sie dobrze spial

to bym ta sciane zlozyl :D tak mi sie wydaje ;) bo jak na nia wpadalem przypadkiem to cala chodzila na boki ;)

no to tyle recenzji ;)

lamyty - lampy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no chyba to no wedlug mnie przesada zeby klub zarabial na pilkach ktore sa lapane przez zle lampy :)

ale za to dostalem ladna kolorowa karte czlonkowska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...