Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ,poszukuje dla kumpla jakiegoś ogarniętego elektryka za rozsądne pieniądze ,ostatnio w swojej Audi 80 bawił się w przerabianie podświetlenia na konsoli i w pewnym momencie wszystko zgasło ,bezpieczniki sprawne wszystkie ,posrało sie do tego stopnia że nie ma podświetlenia ,kierunkowskazów i jeszcze paru innych rzeczy i cholera wie gdzie szukać przyczyny...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
jakieś foty prawdziwej zimy

niestety nie :/ aparat wzialem ale go nawet nie wyciagnalem z torby :D

w zakopcu teraz jest mniej sniegu niz w lodzi :)

Opublikowano
Pany ,poszukuje dla kumpla jakiegoś ogarniętego elektryka za rozsądne pieniądze ,ostatnio w swojej Audi 80 bawił się w przerabianie podświetlenia na konsoli i w pewnym momencie wszystko zgasło ,bezpieczniki sprawne wszystkie ,posrało sie do tego stopnia że nie ma podświetlenia ,kierunkowskazów i jeszcze paru innych rzeczy i cholera wie gdzie szukać przyczyny...

W liczniku....

Opublikowano

:hi:

Seba ile mamony szarpnąć ze sobą :question::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:

Seba ile mamony szarpnąć ze sobą :question::decayed:

to zalezy ile bedziesz chcial ;) jest 1x8zl 6x1zl 6x1zl i 2x1 ale te to juz nad program sa :) docelowo bylo 8 i 12 czyli 20 :)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

dzień dobry :hi:

Opublikowano

kuzwa jeszcze 3 dni i do roboty :facepalm: a tak po 1,5 miesiaca choroby sie za bardzo nie chce :grin:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew: bylo nie chorowac tyle :D

jak chceta paletki na wtorek to trzeba dzwonic i umawiac bo nei chca juz 2 kortow rezerwwowac :/

Opublikowano
:polew::polew::polew: bylo nie chorowac tyle :D

jak chceta paletki na wtorek to trzeba dzwonic i umawiac bo nei chca juz 2 kortow rezerwwowac :/

a musza byc akurat we wtorek nie mozemy na srode :whistling:

Opublikowano
  • Autor

ja ide we wtorek :) i adam tez w srode mam silke

dla mnie nei ma problemu :) przeciez nie musimy chodzi razem w sensie ze 2 korty :)

musisz zagadac z kims kto bedzie chcial isc i juz :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zdrastwujtie !

DJ pw :)

Opublikowano
ja ide we wtorek :) i adam tez w srode mam silke

dla mnie nei ma problemu :) przeciez nie musimy chodzi razem w sensie ze 2 korty :)

musisz zagadac z kims kto bedzie chcial isc i juz :)

:decayed: spoko zaraz bede namiezal Mariana

Opublikowano
  • Autor

a wlasnie wyszedl ode mnie :P

Opublikowano
a wlasnie wyszedl ode mnie :P

a gdzie ty masz ta swoja siedzibe ? rzgowska 88 ??

Opublikowano
  • Autor

100/102

Opublikowano
:hi:

Jako, że wczoraj zapomniałem, dziś sprawdziłem stan i okiem zanotowałem stan, delikatnie podlałem oleju, bo stan dochodził do perforacji tak prawie do połowy :)

za miesiąc zgodnie z Twoją sugestią, sprawdzimy ponownie organoleptycznie stan :)

jak będą zmiany to wiadomo co robić :naughty:

Opublikowano
100/102

leciaałem tamtedy ostanio i miałem dzwonic ze zajedzam na kawke :decayed: ale mi komora padla :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.