Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to mamy łodziaka z B8... :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

znaczy sie kupiles ?? :)

Opublikowano

nie ale znajomy się dziś przywitał na forum :) nie ma jakiegoś wypasa, ale wyreza sobie z czasem... :)

Opublikowano
  • Autor

no to na spota go tym padlem zapros ladnie obadamy dziada :D ja pierwszy oczywiscie jako ekspert :D

Opublikowano
nie ale znajomy się dziś przywitał na forum :) nie ma jakiegoś wypasa, ale wyreza sobie z czasem... :)

B8 i rezanie......w B6 i B5 to można porezać a tak możliwości są nieco bardziej ograniczone

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

no to na spota go tym padlem zapros ladnie obadamy dziada :D ja pierwszy oczywiscie jako ekspert :D

heheheh tu są sami eksperci od B8:polew:

Opublikowano
  • Autor

baaaaaaaaaaa pewnie :)

Opublikowano

no to przywitam sie i tutaj :)

Dzien dobry.

to ja ten kolega od b8 :)

faktycznie dosyc ubogo i mocy malutko, samochodem bedzie powozic zona.

Mialobyc bezawaryjnie i oszczednie.

Na 100% troche podniesiemy mu moc,

choc i tak do szybszego przemieszczania sie mamy inny samochod.

Narazie jeszcze strasznie malo ogarniam, przejechalem nim od wczoraj z 15 kilometrow :P

Opublikowano
  • Autor

Już nikt nam nie powie że nie wie które drzwi :) Pozamiatane :)

tabliczki.jpg

Opublikowano

drogie Panie - życzę, aby każdy dzień był Waszym dniem:) FL_604100GH209_250.jpg

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

IMAG0114.jpg

IMAG0113.jpg

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

taką tabliczkę mi wygrawerowali:)

Opublikowano

zrob foto samej na scianie

Opublikowano

jasny f*ck....zaorać ten wątek;p

Opublikowano

Siemka andrzejt :hi: :hi: :hi:

B8 :naughty: :naughty: :naughty: Nice :wink:

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

znajdź kiedyś chwilkę na Spota :wink:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

nie ale znajomy się dziś przywitał na forum :) nie ma jakiegoś wypasa, ale wyreza sobie z czasem... :)

B8 i rezanie......w B6 i B5 to można porezać a tak możliwości są nieco bardziej ograniczone

Madzia odnoszę wrażenie, że nie widziałaś wątku z B8 wrclaguny :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Już nikt nam nie powie że nie wie które drzwi :) Pozamiatane :)

http://s16.postimage.org/cnshmmloh/tabliczki.jpg

:good::good::good:

Opublikowano

Siema. Bartas ty jutro grasz w pilke ze swoimi? Bo u mnie 2 miejsca sie znajda na 13 :D jak bys chcial :)

Opublikowano

my gramy od 9, ale Tomek bedzie chyba z 2 kumplami wiec bylo by nas 4 ;)

Opublikowano
Już nikt nam nie powie że nie wie które drzwi :) Pozamiatane :)

http://s16.postimage.org/cnshmmloh/tabliczki.jpg

Seba to twoja firma?

Opublikowano
my gramy od 9, ale Tomek bedzie chyba z 2 kumplami wiec bylo by nas 4 ;)

Tomek to obecnie dogorywa w warszawie i nic do mnie jeszcze nie trafia

Opublikowano

jak by ktos chcial to na 13 jutro do 15 jest pilka :) bo nas bedzie max 8

Opublikowano
Tomasz nie zawiedz mnie :grin:

dobra wrocilem do lodzi bo juz otwierali znowu wodke to ucieklem

Opublikowano

Hej

@mariuszzgierz

na jakims spocie chetnie sie pojawie, choc tak jak mowilem samochod raczej w ubogiej wersji :)

dzis zrobilem kilka kilometrow i musze powiedziec, samochod bardzo komfortowy w porownianiu do mazdy 3

cichszy, ale co dziwne z przodu wydaje mi sie mniejszy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.