Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mnie to obojetne :D ale zeby zaczac pic od 8ej rano ?? kuzwa :D

no nic nie poradzisz jak masz kolego alkusow :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

czyli co za tydzien bedzie sie lalo :D

miejmy nadzieje ze pogoda bedzie lepsza niz teraz :)

:banan: gadałem z pomorzem i kuj-pom beda w lodzi ok 8.oo - 8.30 powiedziałem ze sie zabierzemy z nimi czy wszystkim odpowiada godz. wyjazdu :whistling:

druga sprawa Tomuś rozmawiałeś z Madzia :naughty:

oj bo to raz :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

mnie to obojetne :D ale zeby zaczac pic od 8ej rano ?? kuzwa :D

Seba a kto Ci kaze pic przeciez mozesz od 8 zajac sie degustacja :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

czyli co za tydzien bedzie sie lalo :D

miejmy nadzieje ze pogoda bedzie lepsza niz teraz :)

:banan: gadałem z pomorzem i kuj-pom beda w lodzi ok 8.oo - 8.30 powiedziałem ze sie zabierzemy z nimi czy wszystkim odpowiada godz. wyjazdu :whistling:

druga sprawa Tomuś rozmawiałeś z Madzia :naughty:

coś tam rozmawiał tylko że ja w niedziele rano wracam jego autem i nie wiem czy się zabierze :polew::polew::polew:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

czyli co za tydzien bedzie sie lalo :D

miejmy nadzieje ze pogoda bedzie lepsza niz teraz :)

:banan: gadałem z pomorzem i kuj-pom beda w lodzi ok 8.oo - 8.30 powiedziałem ze sie zabierzemy z nimi czy wszystkim odpowiada godz. wyjazdu :whistling:

druga sprawa Tomuś rozmawiałeś z Madzia :naughty:

coś tam rozmawiał tylko że ja w niedziele rano wracam jego autem i nie wiem czy się zabierze :polew::polew::polew:

on jak on ale czy ja sie zabiore :wink:

Opublikowano

no też nie wiem :grin: bo tak na serio to rano ok.....w jedna stronę ale kurcze nie chciałabym wracać po 18 np do chaty ....raczej poranne godziny ( oczywiście nie 8 :00 ) ale do południa by mnie interesowały :decayed:

Opublikowano
no też nie wiem :grin: bo tak na serio to rano ok.....w jedna stronę ale kurcze nie chciałabym wracać po 18 np do chaty ....raczej poranne godziny ( oczywiście nie 8 :00 ) ale do południa by mnie interesowały :decayed:

no to Madzia przeciez nie inaczej po objezdzie krokwi jedzimy na Łódź :decayed:

Opublikowano

Aha i do Łodzi to mam autobusem dojechać ? :decayed:

Opublikowano
Aha i do Łodzi to mam autobusem dojechać ? :decayed:

tak zle nie bedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

samolotem :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

no jak mam mieć już od 8 rano samolot to nie wiem kto was zawiezie :grin:

Opublikowano

Melduję, że powróciłem ze szpitala;D poszedłem o 13, wróciłem teraz. Poszedłem bez gipsu, wróciłem z gipsem. Pan doktor stwierdził "chyba spory ten młotek był..." Nie pocieszył mnie, tylko kazał zagipsować lewicę i bujać się z tym min. do świąt;p no żesz k****a - plany mi zepsuł;p

Opublikowano
  • Autor

brawo .... nie to zebym Ci nie mowil ehhhh k**wa :/

Opublikowano

wierz mi, lub nie - nie miało znaczenia zdjęcie szyny - jeszcze się nie zrosło dobrze przy stawie.

Opublikowano

ale mówiłem Ci że doktor Abdul Abdul nie po to studiował 6 lat, specjalizował się ileś lat i odbywał staż żebyś ty sam se zdejmował gips... :facepalm:

Opublikowano
ale mówiłem Ci że doktor Abdul Abdul nie po to studiował 6 lat, specjalizował się ileś lat i odbywał staż żebyś ty sam se zdejmował gips... :facepalm:

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

aaa i w ogóle chciałem zameldować że NIE jadę jednak do BT :kwasny:

Opublikowano
ale mówiłem Ci że doktor Abdul Abdul nie po to studiował 6 lat, specjalizował się ileś lat i odbywał staż żebyś ty sam se zdejmował gips... :facepalm:

:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

aaa i w ogóle chciałem zameldować że NIE jadę jednak do BT :kwasny:

:shock3: ze niby jak kuzwa :doh:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

haloooooo Marian mam nadzieje ze ci sie imprezy pokrecily i nie to napisales co miales na mysli :whistling:

Opublikowano

Nie no spoko :grin: taki żarcik poniedziałkowy :decayed::grin::decayed::grin::wink: :wink:

Opublikowano
Nie no spoko :grin: taki żarcik poniedziałkowy :decayed::grin::decayed::grin::wink: :wink:

:facepalm: aż posrałem sobie gacie ze śmiechu :decayed:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

W Warszawie naprawdę życie - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Mario jebne Ci jak Boga kocham ...

juz wybieralem do Ciebie nr kuzwa. .... :glupek2::glupek2::glupek2::glupek2::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

:decayed:

Opublikowano

Didżej to co załtawisz mi jutro temat oleju :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.