Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

mam ruter netgear WGR614v6 i wzialem od Roba tplinkawr814n chce przedluzyc sygnal tego pierwszego i za c**ja nie chce sie polaczyc :/ wlaczylem na to wds przypisalem wszystko z netgeara i nic :/ nie ma netu :/ juz wpisalem przyporzadkowany ip tez nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy w zyciu nie konfigurowalem WDS bo jest to glupie rozwiazanie. niemniej jednak w kazdym urzadzeniu jakie widzialem przy konfiguracji wds podawalo sie mac adres stacji bazowej na urzadzeniu rozszerzajacym i adres mac urzadzenia rozszerzajacego na stacji bazowej. jakie masz zabezpieczenia wifi ? zacznij od wylaczenia wszystkich i sprawdz czy cos sie zmieni. jezeli zadziala to wlacz najpierw wep a pozniej wpa. spotkalem sie juz z przypadkiem ze urzadzenia nie chcialy sie dogadac z zabezpieczeniami wyzszymi niz wep. moze tez byc tak ze implementacje wds na obu urzadzeniach nie sa ze soba kompatybilne i nie zadziala ci to za zadne skarby. nie prosciej polaczyc oba urzadzenia kablem ? musi byc wds ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza antena, co do WDSa faktycznie może nie działać z mocniejszymi zabezpieczeniami niż WEP lub WPA.

Ja tak miałem z linksysa wrt54gl na jakiegoś tplinka. Linksys był na tomato. Dopiero na WEPie poszło ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

czuje sie wysmienicie :D

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

Boli mnie wszystko gorzej niz po silce :)

Sebciu a za to lozko to sie policzymy jeszcze :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ----------

a zapomnialem CI dodac ze Klysiu na sztaganika sie umowil na 18 wiec on nie przestaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakie lozko? Nie wiem o co kaman za to moje.piszczele wgladaja jak po walce z tong po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Za jakie lozko? Nie wiem o co kaman za to moje.piszczele wgladaja jak po walce z tong po

a kto mi qr..a lozko do gory nogmi postawil ? ale musze przyznac ladnie przy tym poscielil? dobrze ze tam nic nie peklo i nie wpadlem do srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed::decayed: ja właśnie obejrzałam sankowe filmiki ......pytanie ..ile było śniegu ? a w zasadzie dokąd sięgał :polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jakie filmiki ? :szok: niestety ja tez mam film jak o 5:57 konczymy pic donperiniona i takie tam ;) klysiu masz kontakt z grazyna ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Przepraszam jakie filmiki ? :szok: niestety ja tez mam film jak o 5:57 konczymy pic donperiniona i takie tam ;) klysiu masz kontakt z grazyna ? :D

oj Seba ale donperiniona to bym zrobil tak kulturnie w kielonach :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...