Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

watpie zeby wiekszosc mogla we wtorki, ja np nie moge taka praca...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NO!!oby wiecej nas ten pomysl podchwycilo :good:

Opublikowano

watpie zeby wiekszosc mogla we wtorki, ja np nie moge taka praca...

Nawet o 20.30??

Ale my tam zapewne 5 min nie bedziemy :kox: wiec nawet na 21 czy 22 mozna podjechac...a jak uda nam sie spotkac we wtorek to zawsze mozna sie telefonikami wymienic i zdzwaniac jesli ktos przyjedzie pozniej :beach:

Pozdrawiam

Opublikowano

wyjezdzam w trase w poniedzialki wieczorem i w piatek jestem w lodzi dopiero :( coz... czas prace zmienic :D

Opublikowano

coz... czas prace zmienic

:nabijasie: jesteśmy z Tobą :drunk:

Opublikowano

Hugo co to znaczy nastawia przeciw temu forum??

Ja nie rozumiem czegos takiego...mozna nalezec do kilku klubow audi...ja sam naleze chyba do 3 i w niczym to nie przeszkadza ani mnie ani wodzom tych ze klubow. Tutaj chodzi o to zebysmy mogli spotkac sie wszyscy w jednym miejscu skoro jezdzimy tymi samymi modelami..a wchodzic sobie mozna nawet na kilka for...jedno nie ma nic wspolnego z drugim...

Pozdrawiam.

Opublikowano

Hugo co to znaczy nastawia przeciw temu forum??

Ja nie rozumiem czegos takiego...mozna nalezec do kilku klubow audi...ja sam naleze chyba do 3 i w niczym to nie przeszkadza ani mnie ani wodzom tych ze klubow. Tutaj chodzi o to zebysmy mogli spotkac sie wszyscy w jednym miejscu skoro jezdzimy tymi samymi modelami..a wchodzic sobie mozna nawet na kilka for...jedno nie ma nic wspolnego z drugim...

Brawo Ghouscik ... popieram ja nawet jestem w klubie seata leona :gwizdanie:

Opublikowano

Hugo co to znaczy nastawia przeciw temu forum??

Mam Ci wkleić jakiś przykład ?? Bo tak się składa , że właśnie dostałem na maila :naughty:

Opublikowano

szkoda czasu na udowadnianie sobie czegos...wazniejsze jest by potrafic sie spotkac i spedzic milo czas :cool1:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2008, 09:42 _________________________________________________czas operacyjny jutro tj. 12.08 20.30 aktualny?? :)

Opublikowano

Oczywiście ... do zobaczenia :good:

Opublikowano

szkoda czasu na udowadnianie sobie czegos...wazniejsze jest by potrafic sie spotkac i spedzic milo czas :cool1:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2008, 09:42 _________________________________________________czas operacyjny jutro tj. 12.08 20.30 aktualny?? :)

swieta racja...lepiej zajac sie tym co nas laczy a nie tym co nas dzieli...

do zobaczenia:)

Opublikowano

no i juz po. Moj "pierwszy" raz zaliczony :) do nastepnego :cool1::good:

Opublikowano

a chyba z 7 sztuk sie pojawilo :gwizdanie:

Opublikowano

nie 7 a 8:):) po waszym odjezdzie przyjechal jeszcze jeden kolega....do nastepnego...tym razem z ..kuflami prosim:D:D

Opublikowano

I wszyscy się znalęzli i problemu nie było frekwencja też spoko :good:

Wypadałoby zmienić w opisie miejsce bo M1 juz nie aktualne a data mocno przeterminowana :kox:

Opublikowano

cze panowie jestem tutaj nowy na forum kiedy planujecie nastepne takie spotkanko ??:)

Opublikowano

no cholera nie mozna co poniedzialek albo co piatek ??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam chcialbym sie dowiedziec kiedy nastepny zlocik chetnie przyjade:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.