Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe bo nam wloczki braklo :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hehehe bo nam wloczki braklo :P

wszystko poszło na moherowe berety hehe :grin:

Opublikowano

Ktory to na rzgowskiej 100 sie wozi b6 ?Dzisiaj widzialem zaparkowana :P

Opublikowano
Ktory to na rzgowskiej 100 sie wozi b6 ?Dzisiaj widzialem zaparkowana :P

Straszna menda, grafik waginosceptyk Seba_LDZ

Opublikowano
Ktory to na rzgowskiej 100 sie wozi b6 ?Dzisiaj widzialem zaparkowana :P

Straszna menda, grafik waginosceptyk Seba_LDZ

pozwoliłbym sobie dorzucić jeszcze erotoman gawędziarz :grin::decayed:

Opublikowano

Potwierdzam. Tak mi slodzil, tak mnie nakrecal a jak przyszlo co do czego to powiedzial "chcialbym ale sie boje" ;)

Opublikowano

No to ladnie. Pewnie jutro tez bedzie tarasowal wjazd :D Ale nie ladnie samochod brudny bys umyl. Bo dach wygladal jak by stado kogutow przelecialo :)

Opublikowano

Seba dzieki za sznura :wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Major Lazer - Get Free (Official Video) HD - YouTube

:dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing:

:decayed:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
No to ladnie. Pewnie jutro tez bedzie tarasowal wjazd :D Ale nie ladnie samochod brudny bys umyl. Bo dach wygladal jak by stado kogutow przelecialo :)

heheheh tez widzialem tego srebrnego placka :) tarasowal wjazd ? :) chcialem zaparkowac obok Ciebie ale k**wa ludzie tam niestety nie potrafia parkowac a Ci z foty juz k**wa wykwintnie

bede lepil karne kutasy ...

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

Mario lofciam :D Marcin lofciam lofciam <3 :D

Klysiu spox no problemo :)

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

aaa kurde zapomnialem w czwartek ide do teatru na 20 :/ wiec ze squasha odpadam :/ ale jak beda ze 2 osoby moge klepnac sale

Mario wiem ze byl chetny Klysiu jak u Ciebie ?? moze Wam zarezerwowac salke ??

bylem w sobote na sciance pierwszy raz po dluzszej przerwie ;) i na ostatnim wejsciu za bardzo chcialem i bark powiedzial ze wychodzi na bok

ale zaraz wrocil no ale niestety reka mi opadla ;/ takze pewnie 2-3 tygodnie z glowy a tak sie zajaralem znowu wchodzeniem

jakby ktos sie chcial wybrac :) mozemy sie spiknac na sciance w stratosphere w manu :) wysokosc max 11 m ;) jest adrenalinka :)

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

no i wysilek fizyczne (rece) gwarantowany :D brak sily do odkrecenia butelki :P

hehehe niesamowite uczucie ;)

Opublikowano

ja ja.... ale tam trzeba jakies specjalne buty?

Opublikowano
  • Autor

nie, idziesz w tym co masz im twardsza podeszwa ty lepiej ;)

tylko nie trapery ;)

jak nie masz kursu mozesz tylko wchodzic ;) ja bede asekurowal ;)

Opublikowano

a odliczymy to od dochodu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie :):decayed:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 23:12 ----------

Idzie sobie chodnikiem jąkała i widzi na ulicy zdechłego

konia.

Wyjął komórkę i dzwoni na policję:

- Komisariat policji słucham

- Pro-ooszę paa-na t-tu na ulli-icy le-le-żży za-zabi-iity kko.

- A jaka to ulica?

- Mi-mi-mi

- Mickiewicza?

- Niee, mi-mi...

- Mikołaja?

- Niee!

- No to niechże pan zadzwoni za 10 minut jak pan będzie mógł

to powiedzieć!

Jąkała dzwoni za 10 minut

- No i wie Pan już na jakiej ten ko leży ulicy?

- Noo na mi-mi-mi...

- Mickiewicza?

- Niee, mi-mi...

- Mikołaja?

- Niee!

- To proszę zadzwonić później

Facet zadzwonił za pół godziny:

- Tten k-koo le-leży na ul-uliccy mi-mi.

- Mickiewicza!?

- Taak! Prze-przenioosłłem sk-kurr-wy-wysyynna!

Opublikowano
No to ladnie. Pewnie jutro tez bedzie tarasowal wjazd :D Ale nie ladnie samochod brudny bys umyl. Bo dach wygladal jak by stado kogutow przelecialo :)

heheheh tez widzialem tego srebrnego placka :) tarasowal wjazd ? :) chcialem zaparkowac obok Ciebie ale k**wa ludzie tam niestety nie potrafia parkowac a Ci z foty juz k**wa wykwintnie

bede lepil karne kutasy ...

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

Mario lofciam :D Marcin lofciam lofciam <3 :D

Klysiu spox no problemo :)

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

aaa kurde zapomnialem w czwartek ide do teatru na 20 :/ wiec ze squasha odpadam :/ ale jak beda ze 2 osoby moge klepnac sale

Mario wiem ze byl chetny Klysiu jak u Ciebie ?? moze Wam zarezerwowac salke ??

bylem w sobote na sciance pierwszy raz po dluzszej przerwie ;) i na ostatnim wejsciu za bardzo chcialem i bark powiedzial ze wychodzi na bok

ale zaraz wrocil no ale niestety reka mi opadla ;/ takze pewnie 2-3 tygodnie z glowy a tak sie zajaralem znowu wchodzeniem

jakby ktos sie chcial wybrac :) mozemy sie spiknac na sciance w stratosphere w manu :) wysokosc max 11 m ;) jest adrenalinka :)

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

no i wysilek fizyczne (rece) gwarantowany :D brak sily do odkrecenia butelki :P

hehehe niesamowite uczucie ;)

eee z foty to byl tylko ten niebieski ford focus :D Dzisiaj ci zrobie miejsce tylko brudasem nie przyjezdzaj :D

Opublikowano
  • Autor

Nie ma opcji ,) nie mam czasu na myjnie ;p

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:naughty::naughty::naughty::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.