Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wpadaj, mnie sie ostalo jeszcze z 5 sztuk, szczyny ale co poczynic jak granicznicy sie uparli na naszych:decayed:

to auto to normalnie rodzynek:decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za zaproszenie, "zaraz" będę;p Słucham sobie dzisiaj muzyki z dzieciństwa, czyli np. Aqua - qrde, ta ich Lene super jest;D

Opublikowano

Aqua - qrde ??

nie wiem nie znam tego kawalka:decayed:

ja ide sie wywalic, bo o 6 wstawajka mnie obudzi i na chleb ide zarobic:hi:

Opublikowano

jak nie znasz - Barbie Girl -

Szkoda, że Lene stuknie 40 lat;p Norweżką jest, to Ty masz bliżej;D
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ----------

ryczaca 40stka:decayed:

---------- Post dopisany at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany at 06:55 ----------

jak lubisz eurodance to tutaj jest tez mocny zawodnik, e-type, w sumie tez tancereczka (ktora niby spiewala, ale faktycznie glos podkladal ktos inny:wink:), widac ze od spiewania nie jest a od czego innego:decayed:

---------- Post dopisany at 06:58 ---------- Poprzedni post napisany at 06:56 ----------

na teledysku, jak sie dobrze przygladniesz widac tez indianca, ale to nie wiem czy zwrocisz uwage:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ruch sceniczny opanowany do perfekcji :)

Opublikowano

:bry:

DJ pomocy brak migaczy mam w samochodzie ,awaryjne działaja normalnie,bezpieczniki sa ok i co dalej ...:doh:

Opublikowano

zjedwabiony przełącznik -manetka raczej odpada

Opublikowano
zjedwabiony przełącznik -manetka raczej odpada

jeszcze sie dzieje tak ze np. zalaczam go w lewo mignie raz czasem dwa i koniec dzialania i to samo w druga strone :whistling:

Opublikowano

Tez tak mialem! Dj popsul :D

Opublikowano
Tez tak mialem! Dj popsul :D

a jak naprawił :whistling:

Opublikowano

zgodnie z danym słowem wrzucam nr do babki która zajmuje się praniem tapicerki 508-250-560 ;)

Opublikowano

a jak naprawił :whistling:

Mlotkiem! :D

Opublikowano

jak zwykle dziekuje wam za cenne rady :decayed: teraz napewno poradze sobie z ta usterka :grin:

Opublikowano

Przeciez musimy sobie pomagac ;)

Opublikowano
  • Autor

mam jeszcze jedne pomysl

naszczaj pedalowi w kable :D widzialem na filmach czasami pomaga

:decayed:

Opublikowano
mam jeszcze jedne pomysl

naszczaj pedalowi w kable :D widzialem na filmach czasami pomaga

:decayed:

to moze sie skonczyc efektownym tancem w stylu 'robot':polew:
Opublikowano
mam jeszcze jedne pomysl

naszczaj pedalowi w kable :D widzialem na filmach czasami pomaga

:decayed:

posłuchałem sie twojej rady i od razu jak reka odjal wszystko wrocilo do normy :decayed:

dzieki wielkie chlopaki za rady nie wiem jak bym sobie poradzil bez waszych rad :wink:

Opublikowano
mam jeszcze jedne pomysl

naszczaj pedalowi w kable :D widzialem na filmach czasami pomaga

:decayed:

posłuchałem sie twojej rady i od razu jak reka odjal wszystko wrocilo do normy :decayed:

dzieki wielkie chlopaki za rady nie wiem jak bym sobie poradzil bez waszych rad :wink:

Też mam radę....:vaglogi::decayed::banan:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.