Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

stoimy i podziwiamy swoje fury ;) czasami jakis grill sie rozpali, czasami ktos sie rozbije ale za kazdym razem jest wesolo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

grunt to dobry markieting :D :D :D;)

heheh taaa pewnie ja jestem nadwornym wszystkim w lodzi :D naprawiam sprowadzam kupuje gwalce i pozyczam takze fulll opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
stoimy i podziwiamy swoje fury ;) czasami jakis grill sie rozpali, czasami ktos sie rozbije ale za kazdym razem jest wesolo :decayed:

jestem qrczaczek ciekaw kto sie rozbije? a nie zapomnieliscie o ESACH I RSACH ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to dobrze wiedzieć że u seby jest full opcja przynajmniej wiadomo do kogo uderzać

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

tylko może nie zaspecjalnie z gwałceniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastianie i Marcinie jak Wy się kochacie... aż miło patrzeć:bicz::banan1::sexinbed::decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padlina zapaliła;) Niech tylko jutro się dogrzeje i oddaję... Trzeba przyjąć zasadę, żeby nie dotykać niczego poważniejszego w fordach, fiatach i francuzach;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny k**wa:D wydech jak bazooka:D sztacheta party impreza:D "jak widac tuningowany za granica.":D:D:D Oferta - Ford Focus - witam, mam do sprzedania forda focusa z roku 2000/01. Z wielka przykroscia musze go sprzedac bo nie mam czasu przy nim cos robic, a m.i

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

mylalem na poczatku, ze to tuba w bagazniku, ale to bojler od LPG:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie no mam zasade, nigdy nie kupie auta na litere F:wink: poki co tylko niemieckie... no czesko-niemieckie tez:decayed:

---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

piwko se walnij na rozluznienie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**lę

ale jak gustowny i przemyslany byl montaz glosnikow w tylnej polce :D ja jebie :facepalm:

Z wielka przykroscia musze go sprzedac bo nie mam czasu przy nim cos robic, a m.in. cos zaczelo sie tluc i dymi silnik.

:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose:decayed: Widać przecież, że tuningowany za granicą;p szczawik...piwko chętnie, ale nie ma;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...