Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
spoko wielkie dzięki a powiedzcie mi jak jest ze spotami bo teraz miałem wpaść ale wracałem z nad jeziora i przelatywałem tam koło reala ale tam widziałem jakies fiaty to was wtedy nie ma czy jak?

nie wszytsko odbywa sie normalnie jestesmy tanczymy,pijemy, lulki palimy :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heheheh no to fajnie ja akurat ani nie piję ani nie palę

Opublikowano
heheheh no to fajnie ja akurat ani nie piję ani nie palę

to moze chociaz :sexinbed::kox:

Opublikowano

hehehe no pewnie to że nie piję ani nie palę nie wyklucza tego ale to raczej nie na spotach lepiej w domku

Opublikowano
hehehe no pewnie to że nie piję ani nie palę nie wyklucza tego ale to raczej nie na spotach lepiej w domku

eeeeeee tam....... nie ma to jak dobry dupcing na spocie :decayed:

Opublikowano

hehehehehehhe

Opublikowano
  • Autor

ooo noo :D

bylismy kuwa :D wtedy bo Almie whooooj drogo :D

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

chclapałbyś ?

http://cdn.acidcow.com/pics/20130617/grownup_corner_47.gif

---------- Post dopisany 18-06-2013 at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 23:22 ----------

Halo looooć nie spać zwiedzać juz wtorek :D

Opublikowano

:bry:

juz nie spie :decayed:

Opublikowano

widzę że seba to wogóle nie sypia

Opublikowano
widzę że seba to wogóle nie sypia

on jest czarny a czarni nie potrzebuja snu :decayed:

Opublikowano

Sen jest dla slabych. Kilka razy dziennie zamkniecie oczu na pol godziny wystarczy w zupelnosci

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed:

oczywiscie potwierdzam :) 3-4 godziny max sie kimne lacznie dziennie :D

ogladalem ostanio jakis tam odcinek drzyzgi i byla laska co sypiala godzine lub dwie na 3-4 dni :)

hyhyhy j**ana ma wyzszy level niz ja ;D :D :D :P

Opublikowano

A ile czasu sie marnuje podczas snu!

Opublikowano
  • Autor

heheh no dokladnie

;)

niektorzy to juz calkowicie przesadzaja i spia np po 9-10 godzin no kurde przeca nie da rady tak :D

po 8 godzinach chodze jak pijany :D

Opublikowano
heheh no dokladnie

;)

niektorzy to juz calkowicie przesadzaja i spia np po 9-10 godzin no kurde przeca nie da rady tak :D

po 8 godzinach chodze jak pijany :D

to ja doj**alem w kociol bo dzisiaj spalem 12,5 h :grin:

Opublikowano
  • Autor

o c**j chory jestes :D idz do lekarza

Mercedes E320 Cdi | eBay

Opublikowano
o c**j chory jestes :D idz do lekarza

Mercedes E320 Cdi | eBay

nie to jest mlodosc :decayed:

a co do MIetka ladny wieloryb na masce mu sie osiedlil :grin:

Opublikowano

Pany, kto zna dobry serwis klimatyzacyjny/Audi? Bartka nie ma, a muszę wymienić sprzęgło w klimatyzacji.

Opublikowano
  • Autor

to to chyba pamietam Broda robil u siebie ;) oile dobrze pamietam robil oczywiscie sam

ja u siebie wymienialem kompresor plus nowa chlodnica i kompleksowo czyszczenie calego ukladu

robilem tutaj Autoklima Marek Nowicki

slyszalem wczesniej ze robia dobrze zrobili mi 2 rok i jest gitara tfu tfu ;)

Opublikowano
Pany, kto zna dobry serwis klimatyzacyjny/Audi? Bartka nie ma, a muszę wymienić sprzęgło w klimatyzacji.

straszne padło ten twoj samochod co chwila cos w nim wymieniasz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.