Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

k***a, wymiękam jak to czytam:polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano
k***a, wymiękam jak to czytam:polew::polew::polew:

robimy ci dobra reklame :decayed::banan:

Opublikowano

Powinnismy robic w public relations ;)

Opublikowano
Powinnismy robic w public relations ;)

albo public house :grin:

Opublikowano

to ja sie Wam powiem ze ostatnio zainwestowal qrde oponki sobie dwie kupilem bo jechalem an flaku i w piz*u poszla opona a druga moja inwestycja to klocki i tarcze

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

ale po polski napisalem

Opublikowano
to ja sie Wam powiem ze ostatnio zainwestowal qrde oponki sobie dwie kupilem bo jechalem an flaku i w piz*u poszla opona a druga moja inwestycja to klocki i tarcze

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

ale po polski napisalem

troche doinwestwoales widze :decayed:

Opublikowano

Przekonaliście mnie, przyjadę w niedzielę się z wami podotykać, może wymaca się coś konstruktywnego:D

Opublikowano

obstawiam, że mody sie skończą na wymianie oleju i filtrów

Opublikowano
obstawiam, że mody sie skończą na wymianie oleju i filtrów

ale napewno zaloy sie filtr stozkowy :decayed:

Opublikowano

to moze ja tez podjade :D moze przekonacie mnie wkoncu na "c*paa" ;)

Opublikowano
to moze ja tez podjade :D moze przekonacie mnie wkoncu na "c*paa" ;)

a ja nie przyjade bo mnie namowiliscie na "c*paa" i mi kopci teraz auto :grin:

Opublikowano

trza bylo powiedziec ze ma nie kopcic a nie "doj*b mu koksu zią"

Opublikowano
trza bylo powiedziec ze ma nie kopcic a nie "doj*b mu koksu zią"

:grin: a skad miałem wiedziec ze jak bedzie miał w uj koksu i bedzie na starcie brał motory to bedzie kopcil :kox: jak bym wiedzial to bym chcial miniej koksu zeby tylko osobowki gonic :kox:

Opublikowano

to może i ja se zapodam c*paa i ze dwie T :wink:

Opublikowano
to może i ja se zapodam c*paa i ze dwie T :wink:

ty juz ma podtlenek to ci styknie :decayed:

Opublikowano
to ja sie Wam powiem ze ostatnio zainwestowal qrde oponki sobie dwie kupilem bo jechalem an flaku i w piz*u poszla opona a druga moja inwestycja to klocki i tarcze

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

ale po polski napisalem

troche doinwestwoales widze :decayed:

Panie Tomku to nie sa zart bo taka przyjemnosc kosztowala mnie 1600 polskich pln-ow w kij nie dmuchal a kasy ni wuj nima

Opublikowano
  • Autor

hehehe ja jebie jaki mlyn dzisiaj :D

k**wa wlasnie klocki tarcze olej filtry i nowy silnik :D ktos przebije :D :D :D

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

i tyle w temacie Wywiad o modelkach krótko i na temat - Sadistic.pl

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

no dzisiaj spam idzie az milo :decayed: szkoad ze jutro do roboty juz ide :thumbdown:

Opublikowano

ja tez ide na jakies 2-3 godz max

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.