Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki cwaniak jestes? to uprzejmie informuje ze korby zamowilem :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mnie chyba dwumasa jeszcze poszla w piz*u :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

a ja zaraz wam pokaze filmik ... spod domu

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:39 ----------

nie wiem na ile jest to prawda co napisze :) ale tyle uslyszalem :) jakis maly poscig rzgowska

blokada na rzgowskiej radiowoz staje w poprzek :) jezdi kierowca volvo wali taranem :)

jak na zniszczenia na moje oko mocno naciagana historia

po swoich doswiadczeniach z porwaniami ludzie koloryzuja i to mocno

za duzo filmow :P;) hyhyhy natomiast bylo z 10 radiowozow odcinek 400 m rzgowskiej byl zamkniety

straz karetka :) ogolnie dyskoteka

slyszalem huk z domu akurat szlismy do sklepu ;)

dwoch policjantow jeden ciezej drugi mniej ranny :) reka szycie bandaze drugi cos mial z glowa

i go pozniej odwiezli

nie wiem co z ludzmi z volvo :) auto bylo mniej rozbita aczkolwiek bez kola :) i deczko w slupie :) ale deczko

jutro pewnie bedzie mozna poczytac o tym w prasie :) albo necie :)

hyh musialo byc zacnie tak czy tak :P

film bedzie za moment

---------- Post dopisany at 01:57 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

Szczawiu jakies pyk ?? ;)

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

ok widze moj komp jest madry yt nie musicie glowe skrecic bo film w pionie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Zderzenie radiowozu Rzgowska Łódź - YouTube

Opublikowano

ale gangsterska dzielnica :naughty: prawie jak Bronx :decayed:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

:bry:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: :kox: :kox:

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

a mnie chyba dwumasa jeszcze poszla w piz*u :facepalm:

co się przejmujesz jak i tak auto do lakierni leci :decayed: powoli , niech ogarną najpierw jedno :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

dzisiaj przyjedzicie na spota pokaz wam cos fajnego...... :decayed:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

ok widze moj komp jest madry yt nie musicie glowe skrecic bo film w pionie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Zderzenie radiowozu Rzgowska Łódź - YouTube

niestety chyba tylko tfuj :grin: bo ja swojego musiałem na boku położyć :whistling:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

dzisiaj przyjedzicie na spota pokaz wam cos fajnego...... :decayed:

:kox: :kox: poka teraz bo ja chyba nie dotrę - widziałem się wczoraj z Gołym... :drunk::drunk::drunk::grin: :grin: :grin:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: :kox: :kox:

wez nic nie mow... ;) nie bylo wyjscia - moj parch niedawno mial 18 urodziny i jak rozmawialismy to powiedzial ze chce te korki na osiemnastke :decayed:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: :kox: :kox:

wez nic nie mow... ;) nie bylo wyjscia - moj parch niedawno mial 18 urodziny i jak rozmawialismy to powiedzial ze chce te korki na osiemnastke :decayed:

no i wszystko jasne :grin: :grin: :grin: 18-tke ma się tylko raz :grin:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: :kox: :kox:

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

a mnie chyba dwumasa jeszcze poszla w piz*u :facepalm:

co się przejmujesz jak i tak auto do lakierni leci :decayed: powoli , niech ogarną najpierw jedno :grin: :grin: :grin:

w lakierni stoi juz od piatku :decayed: ale dwumase to w zyciu nie dam im do roboty no chyba ze na pzu to niech robia bo jak mnie podsumuja to tragedia. W ogole tak wczoraj usiadlem to kase ktora pzu wlozylo w to auto przekracza jego wartosci juz dwukrotnie :grin::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Huh grubo :)

Poprosze dzisiaj o vag ine ;) musze ustawic limit km do przegladu i skasowac info o serwisie ;)

Opublikowano
Huh grubo :)

Poprosze dzisiaj o vag ine ;) musze ustawic limit km do przegladu i skasowac info o serwisie ;)

spoko nie ma sprawy :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

to chyba nikt sie dzisiaj nie wybiera oprocz Seby :whistling:

Opublikowano

Ja bede

Opublikowano
  • Autor

no :) i po spocie :)

Opublikowano

a gdzie jest ten wasaty EPAyn :grin:

Opublikowano

jeździ z taborem po ksawerowie i rabuje okoliczne wsie z innymi rzezimieszkami;D

Opublikowano
jeździ z taborem po ksawerowie i rabuje okoliczne wsie z innymi (EPAyn-ami) rzezimieszkami;D

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano

moze za tydzien i ja wpadne bo teraz to tragedia nawet dzisiaj bylem w terenie :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.