Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak za darmo to ja biere :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za darmo umarło.

Opublikowano
panowie pomozecie... Gdzie kupie na gwalt jakies dobre turbo uzywane. AWX a w ostatecznosci brd?

Mam w garażu hybryde. Chcesz?

Trzebabylo szybciej dac znac. Kupilem juz turbo z b7 blb jak by ktos chcial jakies czesci to mam namiary gdzie stoji b7 2.0 europa w kombi z zatartym silnikiem.

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

oczywiscie diesel :)

Opublikowano
  • Autor

czesci do wydlubania w nocy czy do kupienia :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
mamy jakieś dokładniejsze info :question: model, pojemność, kolor etc. :question:

jeszcze nie zawitalo chodzi mi bardzo po glowie, zwykle b8 w s-line 2,0 144kucy oczywiscie w Q kolor czarny avant

Opublikowano
jeszcze nie bity ?

jeszcze nie ale pozyjemy zobaczymy :grin:

Opublikowano
czesci do wydlubania w nocy czy do kupienia :decayed::decayed::decayed:

do kupienia ja dalem za turbo blb 500zeta z dolnym wezem od turbo wiec dobre ceny koles ma tym bardziej zeby b7 na czesci w lodzi znalesc to ciezki temat :]

Opublikowano

Co ma w środku?:>

Opublikowano
  • Autor

teraz :)

---------- Post dopisany at 06:20 ---------- Poprzedni post napisany at 04:19 ----------

Misiek idziesz na rower ??:decayed::decayed:

1002113_705358229490986_1686649418_n.jpg

byle do piatku :decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 06:52 ---------- Poprzedni post napisany at 06:20 ----------

NIEKONTROLOWANY ATAK ŚMIECHU - YouTube

Opublikowano

Z dziką rozkoszą :slina: :slina: :slina:

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

Ogłoszonko !!!

Pany i Panie potrzebuję namiary na dobrego ( nie za drogiego za razem :kwasny:) fachowca/serwisanta pieców dwu funkcyjnych firmy Vaillant . Jeśli ktokolwiek ma kogoś, lub ma znajomego etc. to dajcie jakiś znak - sygnał.

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

Mario PW :)

Opublikowano
Mario PW :)

:notworthy::notworthy::notworthy::thankyou2::thankyou2::thankyou2:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::kox:

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

1098031_569667439738402_2064972318_n.jpg

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:

5wyi.jpg

Opublikowano
  • Autor

noo widzialem bedzie najmocniejszy rs chyba :D

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

Opublikowano

Jakos mnie te wszystkie esy i eresy nie ruszaja. Jednak avancik w dieslu jest najlepszy! Jeszcze bez glupiego q zeby palil mniej

Opublikowano
  • Autor

:polew::naughty:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

swierzynka :)

luuuubie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.