Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:grin::grin::grin::grin::grin: my byśmy chciały się z DJ polansować cabrio :decayed::decayed:

to przepraszam wiecej pytan nie mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:polew::polew: żartowałam , DJ odmawia nam swojego towarzystwa, nie zapisał się :decayed:

czyli czeka was PKP :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z Łodzi odchodzą furmanki 

no to najpierw PKP tam z kad odjezdzaja furmanki a pozniej juz furmanka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z koleżanką Werką się zawieziemy :)

:decayed: aona nie z Jedrkiem smiga ?

Madzie przeciez u nas bedzie miejsca full nic nie boj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień dzisiejszy sama śmiga swoją :) a my ze Złotą to duże walizki mamy :grin::grin: nie no spoko, żartuję jak się co ustali na 100% to powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie blachary ? ja Hondą jeżdżę nie wiszę u niczyjej klamki :) auto zaś pożyczałeś kolegom na "blachary"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę sobie trochę ponarzekać i zaraz wracam do roboty... No żesz k@#*()(*&^%$#@#$%^*((*&^%$#@#YUIO(*I^%$#@$%&*(O(O*&^%$......... !!!!!!!!!!! Ustaliłem z dostawcami listę towarów do sklepu, rabaty, ceny. Musiałem złożyć podanie do urzędu pracy i wypisać im dokładnie, co kupuję i za jaką cenę. Dołączyłem moją listę+faktury pro-forma. Wczoraj do mnie zadzwonili, że nie pogrupowałem towarów i mam jeszcze raz przynieść podanie, biznesplan z podzielonymi grupami typu "klocki hamulcowe - szt - cena", "płyny - szt - cena". Siedzę od 8.30 nad tym gównem i praktycznie przepisuję faktury i co chwilę przeliczam na kalkulatorze...za każdym razem mi wychodzą inne wyniki, a jest ok 400 pozycji do rozpisania... Ja pier**ę, przeciez te kobity nie będą tego nawet przeliczać, ale muszą mieć k***a podzielone na kategorie, jak wszystko jest na fakturach... Zadzwoniłem do jakże miłej Pani Gabrieli, której objaśniam sytuację, że siedzę nad tym od rana i niestety nie dotrę dzisiaj, bo za dużo tego jest (sugeruję jej do słuchawki, że robię niepotrzebną robotę delikatnie) i mówię - "wolę się z Panią skonsultować, żebym nie musiał pisać kolejnego podania i że dziś nie zdążę (godziny przyjmowania ludzi 8-14.30, a i tak siedzą do 16, tylko że cieć nie wpuści petenta). Nie wspomnę, że jak np. przez kilka dni mi się zmieni cena zakupu o jeden grosz, albo zechcę sobie dokupić zapałki, to będę musiał pisać kolejne podanie i czekać kilka dni na rozpatrzenie... "Nie ma letko", ale wiecie co? powkurzam się trochę poflugam i jakoś to zduszę w sobie, żeby po tych wszystkich trudach postawić ladę z R8, a nie biednego A6 C6;p Biorę się dalej za kalkulator, a siedzę od rana i mam serdecznie dość;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z perspektywy doświadczenia powiem tak- zrób przerwe bo za chwile z 400 pozycji jedna ci umknie lub źle wpiszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie kuzwa dzieje co chwila jak nie Audi to Paska ktos jebie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę sobie trochę ponarzekać i zaraz wracam do roboty...

Ja Ci współczuje, do tego jeszcze Ci co chwila ktoś truje byś auta jakieś naprawiał...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...