Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w razie co to melduje ze jutro mnie nima :) w razie jakby ktos chcial ode mnie jakies porady jak cos wyrezac to od poniedzialku :polew::polew::polew::kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej ludziska co z tymi koszulkami?

Opublikowano
ej ludziska co z tymi koszulkami?

a masz Tomciu jakieś koszulinki do sprzedania :question::polew::polew::polew:

Opublikowano

kur...ciagle nic z koszulkami, pisałam juz tysiac propozycji do Seby gdzie można by zrobić a chłop zakopał w projektach i doopa

Opublikowano
kur...ciagle nic z koszulkami, pisałam juz tysiac propozycji do Seby gdzie można by zrobić a chłop zakopał w projektach i doopa

Kobiety, Wino, Auta, Powodzenie - do tego wszystkiego potrzebne są $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ więc Seba/Świstak zawija te złotka póki może i ma siłę :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Jack Strong, 11/10. Mega film! Polecam :)

Opublikowano

też myślałem o tym co by w najbliższym czasie to luknąć :wink:

Jest opinia - jest reakcja :wink: bukuję bilety :decayed:

Opublikowano

Warto :) kupie blu ray jak sie pojawi. Uwazam ze kino na swiatowym poziomie! Potwierdza sie tez cos o czym od dluzszego czasu wiedzialem - Dorocinski nie gra w byle czym. Mysle ze jego obecnosc w obsadzie oznacza ze produkcja bedzie na poziomie.

Opublikowano

No powiem Ci, że "dorota" zagrał w kilku filmach gdzie po jego grze, przynajmniej w mojej ocenie, można by postrzegać że chyba film jest lepszy dzięki niemu :wink:

Opublikowano
  • Autor

widze ze moment mnie niema i myszy wariuja ?? :D

w d*pach sie poprzewracalo ?? hęęęę?? :)

koszulki ogarniam dajcie mi prosze czas do wtorku powysylam wszysto co trzeba

moze jakies nowe wzory zrobimy ???

kino hmmm mowisz Marcin ?? czyli w ciemno polecasz i kino :D

---------- Post dopisany 09-02-2014 at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 23:44 ----------

http://www.mlecznepodroze.pl/2014/02/07/tanie-loty-z-lodzi-singapur-delhi-bombaj-kuala-lumpur-i-inne/

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
:boobs:
Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

no to rozmowa na poziomie sie odbyla :decayed:

Opublikowano

ludzie na poziomie to i rozmowa odpowiednia :grin:

Opublikowano

jako ze nie sledzilem dokladnie tematu koszulek to zanim pojde negocjowac chcialbym wiedziec ile nadrukow na koszulce (tylko pojedynczy z przodu czy cos jeszcze? jesli cos jeszcze to co i gdzie?) i jaka jest gorna granica ceny za sztuke?

Opublikowano
jako ze nie sledzilem dokladnie tematu koszulek to zanim pojde negocjowac chcialbym wiedziec ile nadrukow na koszulce (tylko pojedynczy z przodu czy cos jeszcze? jesli cos jeszcze to co i gdzie?) i jaka jest gorna granica ceny za sztuke?

no myślę że 1zł,79gr to już max :whistling:

Opublikowano

:hi:

jako ze nie sledzilem dokladnie tematu koszulek to zanim pojde negocjowac chcialbym wiedziec ile nadrukow na koszulce (tylko pojedynczy z przodu czy cos jeszcze? jesli cos jeszcze to co i gdzie?) i jaka jest gorna granica ceny za sztuke?

no myślę że 1zł,79gr to już max :whistling:

Ale ta cena to juz chyba z wysylka co? :D

Opublikowano
:hi:
jako ze nie sledzilem dokladnie tematu koszulek to zanim pojde negocjowac chcialbym wiedziec ile nadrukow na koszulce (tylko pojedynczy z przodu czy cos jeszcze? jesli cos jeszcze to co i gdzie?) i jaka jest gorna granica ceny za sztuke?

no myślę że 1zł,79gr to już max :whistling:

Ale ta cena to juz chyba z wysylka co? :D

nie no jak nie masz kasy to powiedz to ci pozycze a ty mi w ratach cofniesz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.