Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest w ogóle taki rozmiar dla płci pięknej (czyt. mężczyzn) :shock3::decayed::question:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć,

przymierzam się do A4 B5 w benzynce. Niestety na razie nic nie wiem o tym aucie. Czy ktoś z okolicy mógłby udostępnić swoje wozidło do obejrzenia, przymierzenia się? Opowiedział o eksploatacji auta, kosztach, może nawet przewiózł abym zobaczył co auto potrafi i jaki jest komfort jazdy?

Planuję sprzedać swoja astrę G i poszukać jakiejś audiczki w kwocie do 6k pln. Nie wiem czy z taką skarbonką warto podchodzić do tematu?

Moja lokalizacja: Łódź (okolice l'eclerca).

Opublikowano

Pewnie! Wpadnij na spota w niedziele i mysle ze uzyskasz odpowiedzi na wiekszosc pytan :)

Opublikowano
  • Autor

wpadnij w niedziele na spota na włókniarzy jest kilka benzynek :) nie Marcin ?? pogadamy na miejscu :)

Opublikowano

Marcin Ci sprzeda za 6k swoje:D

Opublikowano

I wiecie co? Sprzedam! Zeby wam glupio bylo :P tylko ze to parch i ja bede musial doplacic :/

Opublikowano

ja bym swoje spylil ale nie stac mnie na dolozenie do innego :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Poopijali sie czy co? Nawet psy tu d*pami nie szczekaja :decayed:

Opublikowano

weekend się rozpoczął :decayed::drunk::drinks::banan3::banan1::banan2:

Opublikowano

weekend...w d*pach się Wam poprzewracało! trzeba pracować! Pamiętajcie, jak Adolf radzi: Arbeit macht frei!!!:decayed:

Opublikowano

popieram :whistling:

Opublikowano
weekend...w d*pach się Wam poprzewracało! trzeba pracować! Pamiętajcie, jak Adolf radzi: Arbeit macht frei!!!:decayed:

Obama i tak Cię ..... :grin: :grin: :grin:

Ewentualnie Putin :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zadna praca ani zaden weekend ;) przyznac sie ze juz w Bukowinie wode chlejecie i zodyn sily nie ma aby cos naskrobac na forum :decayed:

Opublikowano

Siedząc w BT nie raz i nie dwa pisało się na forum z ludźmi, którzy byli w drugim pokoju lub na piętrze niżej :grin: - weekend po prostu :wink:

co prawda zjebany pogodowo :facepalm: ale jednak :kwasny:

BTW

:hi:Elita :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Aloha w bukowinie jest specjalny temat bukowina live i wstawia sie zdjecia zgonow hyhyhhhy

Opublikowano
Aloha w bukowinie jest specjalny temat bukowina live i wstawia sie zdjecia zgonow hyhyhhhy

To mnie przekonuje aby na nastepny rok sie zastawic i pojechac :D

Opublikowano

Witam panowie mam prośbę potrzebuje na dniach przymierzyć felgi 18" i 19" to w 100% ułatwi mi decyzję jakie felgi kupić na sezon bez tego nie potrafię się zdecydować czy macie możliwość mi pomóc :) z góry dziękuje za pomoc :)

Opublikowano

Kup 19"

Opublikowano
  • Autor

20' :D

Opublikowano

"Masz felgi dwadzieścia dwa i pół

Nikt nie ma takich wielkich kół

Tylko ty masz takie koła tu, dobra

To twój autobus, neoplan" :D

taka sytuacja... :jerk:

WP_20140315_022_zps37d8fadb.jpg

WP_20140315_021_zpsad78a6ca.jpg

WP_20140315_005_zps6dc1138c.jpg

WP_20140315_007_zps07fe0f55.jpg

WP_20140315_024_zps4f62b7f2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.