Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:whistling:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

niestety nie będę mógł jechać do BT :/ nie uda mi się zamknąć spraw które mam na tapecie :/ a muszę pewne rzeczy dopilnować osobiście na miejscu ;/

Seba to ja Ci proponuje w ogole nie spac bo i tak malo spisz a postarac sie jechac, a tak serio to mam nadzieje ze jeszcze uda Ci sie pojechac i nam towarzyszyc

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie , czy ktos podjechał by do mnie albo ja bym mógł przyjechac w celu podłączenia a4 pod kompa , pracuje do 17 , przed 18 jestem w domu , oczywiście nie za free

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:whistling:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

niestety nie będę mógł jechać do BT :/ nie uda mi się zamknąć spraw które mam na tapecie :/ a muszę pewne rzeczy dopilnować osobiście na miejscu ;/

Seba to ja Ci proponuje w ogole nie spac bo i tak malo spisz a postarac sie jechac, a tak serio to mam nadzieje ze jeszcze uda Ci sie pojechac i nam towarzyszyc

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

:hi:

Opublikowano

Koledzy, w którym miejscu szukać jakiegoś połączenia gdy świeci się błąd poduchy fotela pasażera?

P.S.

Mam nadzieję, że w najbliższą niedzielę będzie spoko pogoda i odbędzie się spot bo wypadałoby się z Wami zapoznać :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

połączenia szukaj pod fotelem jest tam kostka ktora czesto gesto pozwala sobie na to by jej styki zasniedzialy :)

i pewnie pod fotelem pasazera bo otwierales schowek ten pod fotelem :)

a wniedziele sie zobaczy sie ;)

:decayed:

Opublikowano
jak to mandat za próbę ? to jak mandat za próbę zaparkowania na zakazie ? jak to za próbę ?

nie zdażyła powiesić... :P ale zauważyli że ma zamiar powiesić ...

Opublikowano

Polska piękny kraj.... :decayed:

Opublikowano

obywatek jest przecież "wolny" ale ograniczony prawami i jeb**y podatkami na wszystkim... :)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
Opublikowano
:hi:

a moja mama dzis rano dostala mandat za probe powieszenia ogloszenia o wynajem mieszkania...

qrna wszedzie wisza fiszki z providentami itd to nie scigaja ich za to...

co za jeb... kraj zlodziejski :facepalm:

bardzo mnie zaciekawiła ta historia....możesz mi podać artykuł na jaki się powołali ? napisane jest "kto wiesza..... " a nie kto ma zamiar powiesić ?!art.63 a kodeksu wykroczeń

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

:hi:Bry

Opublikowano

to tak samo jak za spożycie alko

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Seba :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Opublikowano
  • Autor

https://www.youtube.com/watch?v=sipVl-oBycc

:hi:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

Mario poprosze opis porezania :)

Opublikowano

:hi:

O ludzie.... Tu się nic nie dzieje, masakra jakaś:facepalm:

Może po Bukowinie troszkę się ruszy:eusathink:?

Kłysiu, Ewcia,Tomcio... - do jutra :oczko::oczko:

Pozdrowienia dla reszty bandy :audi:

:wink:

Opublikowano
  • Autor
:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.