Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Boze jaka trzode zrobili w tvn

przyjechal 50 cent

czlowiek legenda :) a oni dali mu koszulke z napisem 50 groszy z przodu a z tylu 50 groszy = 2 zł ja pier**le

jakby tego bylo malo na temat rapu wypowiadal sie liber i pikej ja pier**le

jeblem i nie wstaje :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie w Łodzi jest autoryzowany serwis AUDI gdzie mogę zrobić kosztorys naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie :D

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

na pabianickiej jest bursiak tam mozesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj :P

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Seba... bo zadzwonie do Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Gdzie w Łodzi jest autoryzowany serwis AUDI gdzie mogę zrobić kosztorys naprawy?

Krotocki- Cichy na Przybyszewskiego autoryzowany serwis audi i volkswagena, Bursiak chyba nie ma autoryzacji na audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Łodzi jest autoryzowany serwis AUDI gdzie mogę zrobić kosztorys naprawy?

Jeśli mechanika to w salonie Przybyszewskiego/Niciarnianej, jeśli blacha to Przybyszewskiego 199/205 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie blacharka plus lampa prawa przod. To dzwonie jutro na przybyszewskiego sie umawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie naprawiaj auta w ASO człowieku hahaha, ja z Tomkiem już naprawialiśmy :grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Łodzi jest autoryzowany serwis AUDI gdzie mogę zrobić kosztorys naprawy?

a nie lepiej u niezależnego rzeczoznawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zeby nie naprawiac w ASO to wiem, chodzi mi tylko o zrobienie kosztorysu naprawy. A potem bede szukal kogos kto pomoze mi napisac odwoloanie do PZU. Jak ktos sie zna to z flaszka i ogorkami moge podjechac z prosba o pomoc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy rzeczoznawca zrobi kosztorys w wersji "naprawiam sam" i "ASO", schody zaczynają sie później z przytoczeniem odpowiednich paragrafów

jutro zapytam kolegi o prawnika, który prowadził jego sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas czesc odszkodowania juz mi PZU na konto przelalo a dzwonilem do prawnikow to krzykneli sobie 31% co po przeliczeniu wychodzi na to ze i tak zostaje z tymi pieniedzmi ktore teraz dostalem. Wolal bym jakies odwolanie skrobnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze do gorszych złodziei niż TU trafiłeś :grin:, przeważnie 20% krzyczą

odwołanie musisz napisać jeśli chcesz więcej kabzy, głównie tyczy się to tego paragrafu

wg art. 363§1 i art. 354 §1 UBEZPIECZALNIA nie może narzucać zamiany uszkodzonych elementów na nieoryginalne przez uwzględnianie amortyzacji , a tym samym licząc koszta części zamiennych po cenach części nieoryginalnych:

" potrącanie amortyzacji części może naruszać zasadę pełnego odszkodowania takie stanowisko zajął Sąd Najwyższy (sygn. III CZP 91/05) oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,

" Stosowanie przy szacowaniu szkody wartości części zamiennych o porównywalnej jakości narusza zasadę pełnego odszkodowania takie stanowisko zajął Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...