Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

co tam robaczki słychać? :)

btw 1szego widziałem na drodze RS7 na łódzkich blachach... piękne... jednak w Łodzi można jakoś zarobić :P

Edytowane przez kanu

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak jest sie synem krola sedesow to mozna ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

Witam wszystkich miłośników A4 , poszukuje chętnego który mógłby mi pomóc w ogarnięciu tego autka .

Pozdrawiam Marcin

Opublikowano

a co masz do ogarniecia?

Opublikowano

Ogólnie chciałbym się dowiedzieć na temat tego autka czegoś więcej , na co zwrócić uwagę przy codziennym użytkowaniu i takie tam inne pierdoły, nawet nie wiem czy kod silnika to jest ten co mam w opisie.czy warto było wydać parę złotych na to autko czy to tylko wielka wtopa :)

Edytowane przez Marcin.M

Opublikowano

napewno nie masz tego kodu co wpisałeś i jeśli to jest 2,0 to kup bańke oliwy i woź w bagażniku bo będziesz dolewał co chwila

Opublikowano

To teraz po kupnie chcesz wiedziec wiecej o aucie? Rychło w czas :facepalm:

send by GT-I9505

Opublikowano

Ogólnie chciałbym się dowiedzieć na temat tego autka czegoś więcej , na co zwrócić uwagę przy codziennym użytkowaniu i takie tam inne pierdoły, nawet nie wiem czy kod silnika to jest ten co mam w opisie.czy warto było wydać parę złotych na to autko czy to tylko wielka wtopa :)

nie palowac na zimnym ;) kod sie nie zgadza jak juz Bartek wspomnial. 2.0 lubi olej i nic sie nie da z tym zrobic. silnik generalnie kiepski i nielubiany. jak cos to mam na sprzedaz 1.8t @ 2.0 ~400KM :decayed:

Opublikowano

Ogólnie chciałbym się dowiedzieć na temat tego autka czegoś więcej , na co zwrócić uwagę przy codziennym użytkowaniu i takie tam inne pierdoły, nawet nie wiem czy kod silnika to jest ten co mam w opisie.czy warto było wydać parę złotych na to autko czy to tylko wielka wtopa :)

nie palowac na zimnym ;) kod sie nie zgadza jak juz Bartek wspomnial. 2.0 lubi olej i nic sie nie da z tym zrobic. silnik generalnie kiepski i nielubiany. jak cos to mam na sprzedaz 1.8t @ 2.0 ~400KM :decayed:

ty już sie tak nie chwal tylko odłóż go ładnie dla mnie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ooo a do mnie wejdzie ?? :D

Marcinku <3 :P


a swoja droga to teraz bedziesz 4,2 rezal ?

Opublikowano

Marcin a moze chcesz moje 1,9 za***iste tdi :D

Opublikowano

Ogólnie chciałbym się dowiedzieć na temat tego autka czegoś więcej , na co zwrócić uwagę przy codziennym użytkowaniu i takie tam inne pierdoły, nawet nie wiem czy kod silnika to jest ten co mam w opisie.czy warto było wydać parę złotych na to autko czy to tylko wielka wtopa :)

nie palowac na zimnym ;) kod sie nie zgadza jak juz Bartek wspomnial. 2.0 lubi olej i nic sie nie da z tym zrobic. silnik generalnie kiepski i nielubiany. jak cos to mam na sprzedaz 1.8t @ 2.0 ~400KM :decayed:

ty już sie tak nie chwal tylko odłóż go ładnie dla mnie :cool1:

mowisz masz :decayed: detale dogadamy ;)

ooo a do mnie wejdzie ?? :D

Marcinku <3 :P

a swoja droga to teraz bedziesz 4,2 rezal ?

Seba <3 :*

wejdzie wejdzie ale pali jak smok wiec ostrzegam ;)

tak, juz pora :) nie ma sie co bawic w polsrodki

Marcin a moze chcesz moje 1,9 za***iste tdi :D

Tomku obawiam sie ze Twoje 1.9 pije tyle co Ty :decayed:

Edytowane przez marcindlug

Opublikowano

To teraz po kupnie chcesz wiedziec wiecej o aucie? Rychło w czas :facepalm:

send by GT-I9505

Bez przesady chodzi mi np; czy warto zagazować , a że lubi oliwe zdania podzielone dla mnie lepiej dolewać niż zastanawiać się ile tak na prawdę ma najechane na ON

Opublikowano

Siema

A ja dziś widziałem RS B7.

Wstyd parkować obok zwykła a4, musiałem szukać miejsca w kącie :grin:

Wymieniał ktoś może głośniki w b7?:>

Trzeba zdejmować cały boczek czy da rade zdjąć sama maskownice bez większych szkód?:>

U mnie z tylu nic nie ma a wpadły mi głośniki z b6 i mam nadzieje ze będą pasowac:)

Edytowane przez krolikrob1

Opublikowano

To teraz po kupnie chcesz wiedziec wiecej o aucie? Rychło w czas :facepalm:

send by GT-I9505

Bez przesady chodzi mi np; czy warto zagazować , a że lubi oliwe zdania podzielone dla mnie lepiej dolewać niż zastanawiać się ile tak na prawdę ma najechane na ON
Ja sie wykaże wiedza oznaczenie silnika masz ALT :D nie warto Gazować :D

Edytowane przez klysek

Opublikowano

To teraz po kupnie chcesz wiedziec wiecej o aucie? Rychło w czas :facepalm:

send by GT-I9505

Bez przesady chodzi mi np; czy warto zagazować , a że lubi oliwe zdania podzielone dla mnie lepiej dolewać niż zastanawiać się ile tak na prawdę ma najechane na ON
Ja sie wykaże wiedza oznaczenie silnika masz ALT :D nie warto Gazować :D

no nie na darmo jestes klubowicz :thumbup1:

Opublikowano

Sie wie :D liczba postów owi sama za siebie ze wiedzę sie ma :D:P

Opublikowano

wez mi zalatw klubowicza ;) pasowalby mi do felg :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o k**wa Klysiu chyle czola ... czolga tez :P

klania sie wiedza podstawowa ktorej mi brak :D


nie spac Pany do roboty kurna :) ja wlasnie zaczynam :D

Opublikowano

A kto spi?

Sebuś <3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.