Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś pije bo wypisuje takie żarciki

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hheeheh nie no powaznie zrobilem sobie przerwe :D

nie to zebym jakis problem mial :) po prostu taki kaprys :D

watroba sie podleczy na zimowy :D

Marcinek :D <3

prawie jak u Ciebie

Opublikowano

co te gtry robio to ja nie ogarniam... mega kocur :kox:

Seba <3 :*

Opublikowano

...

pytanie techniczne jakie jest oznaczenie mojego koloru...

Seba poszukaj w ksiazce serwisowej i na wlepce, ktora zazwyczaj jest w bagazniku. poszukaj białek naklejonej karteczki wielkosci 10x10cm tam wszystko jest

w naszym przypadku Seba i Panie klysku to chyba pod tylną kanapą wklejona :wink:

GNfbhHd.jpg

Edytowane przez MarianekZg

Opublikowano

Marian mój ty zwinny klubowiczu pewnie masz racje :D

Opublikowano
  • Autor

ta wszystko pieknie ladnie gdybym mial tylko obicie tylnej klapy :D

Jakis wasaty cygan mi zdjal hmmm jakies 2 lata temu i slad po nich zaginal :D

mam lzejsze auto chyba sie ustawie na 1/4 :D


nie potrzebuje ktos lapka ? HP ProBook 6470b, 6570b oraz 6560b

używane w dobrych cenach :)

Opublikowano

ta wszystko pieknie ladnie gdybym mial tylko obicie tylnej klapy :D

Jakis wasaty cygan mi zdjal hmmm jakies 2 lata temu i slad po nich zaginal :D

mam lzejsze auto chyba sie ustawie na 1/4 :D

nie potrzebuje ktos lapka ? HP ProBook 6470b, 6570b oraz 6560b

używane w dobrych cenach :)

Typie :) nie na obiciu tylnej kanapy tylko naklejona pod siedziskiem tylnej kanapy :grin:

Marian mój ty zwinny klubowiczu pewnie masz racje :D

:wub:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

sie klania czytanie ze zrozumieniem :D

Opublikowano

ale za to wyeliminowalem alkohol ze swojego zycia :D kompletnie 0 :)

ja można to zrobić, powoli wszystko na P eliminujesz? Picie, Palenie, Piep....nie :)

Opublikowano

Seba, F-ra zrobiona - w środę po weekendzie podrzucę :wink:

Opublikowano
  • Autor

:) :* zapraszam na kawke :jerk: z mleczkiem :naughty::kox::grin::D:decayed:

Opublikowano

wpada kto na spot vaglodz? miejsce to samo co nasze spoty, dzis o 19. ja dotre przed 20 :)

Opublikowano

Ja jak zawsze mam zamiar ale czasu juz mniej :facepalm:

send by GT-I9505

Opublikowano

:) :* zapraszam na kawke :jerk: z mleczkiem :naughty::kox::grin::D:decayed:

Te cfaniak :decayed: wiesz, że pijam bez mlika :grin:

BTW

kiedy żeś zagazował Bentka :question::grin: Jak ostatnio patrzyłem na Twój profil było tylko Pb :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

wpada kto na spot vaglodz? miejsce to samo co nasze spoty, dzis o 19. ja dotre przed 20 :)

a może sie przejade :eusathink: ale nie wcześniej jak 20

Opublikowano
  • Autor

:) :* zapraszam na kawke :jerk: z mleczkiem :naughty::kox::grin::D:decayed:

Te cfaniak :decayed: wiesz, że pijam bez mlika :grin:

BTW

kiedy żeś zagazował Bentka :question::grin: Jak ostatnio patrzyłem na Twój profil było tylko Pb :decayed::decayed::decayed:

hyhyhyh :D a no widzisz taka sytuacja :D

Opublikowano

:) :* zapraszam na kawke :jerk: z mleczkiem :naughty::kox::grin::D:decayed:

Te cfaniak :decayed: wiesz, że pijam bez mlika :grin:

BTW

kiedy żeś zagazował Bentka :question::grin: Jak ostatnio patrzyłem na Twój profil było tylko Pb :decayed::decayed::decayed:

hyhyhyh :D a no widzisz taka sytuacja :D

Mariusz przy takim silniku i takiej pojemnosci tez bys gazowal :D

Opublikowano

pany ktos chce zagrac w niedziele w pileczke na hali na polnocnej na spolem :) Wiem ze tomek gral rok temu i bartek? Chcecie chlopaki pograc? Albo ktos inny ?

Opublikowano

A o której godz? :)

Opublikowano

12-14

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.