Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja w jakiej kategorii mam startować? B57? :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja w jakiej kategorii mam startować? B57? :decayed:

:mysli: nie kumam, masz B5 to B5 :decayed:

Opublikowano

A ja w jakiej kategorii mam startować? B57? :decayed:

:mysli: nie kumam, masz B5 to B5 :decayed:

Koledze chodziło o to że ma karoserie B5,a przód zmienił i ma od B7

Opublikowano

a mieszek skrzyni biegow od TT :P i ma problem :P:P:P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mieszek w automacie - kiepska sprawa;D Ale ramkę chrom chętnie bym przygarnął...[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 10:29_________________________________________________Zamierzam wybrać się w sobotę (7.03) na spot do Kłobucka/k. Częstochowy. Mam 3 wolne miejsca, jeżeli ktoś chce, to mogę zabrać - zapraszam;)

Opublikowano

zapraszamy zapraszamy :notworthy:

kłaniam się :)

Opublikowano

A ja w jakiej kategorii mam startować? B57? :decayed:

:mysli: nie kumam, masz B5 to B5 :decayed:

Koledze chodziło o to że ma karoserie B5,a przód zmienił i ma od B7

To niech sam zdecyduje :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanko ile osób z Łodzi jedzie do na zlot w Bukowinie :mysli: .

Opublikowano

:hi: Panowie

Mam pytanie i zarazem prosbe. Potrzebuje aby jakas chetna osoba odebrala dla mnie przesylke z okolic ul. Czestochowskiej w Łodzi w czwartek i wziela mi ja do Bukowiny. Sprawe oczywiscie oprzemy o bar :wink4:

bo to dla mnie bardzo istotna sprawa. (przesylka jest malutenka)

Prosze o jakies PW.

Pzdr

Opublikowano

Witam wszystkich.

Jako człowiek z ziemi łódzkiej chciałem spytać czy robiliście lub macie w planach jakiś większy spot np. wojewódzki (łódź, skierniewice, tomaszów, piotrków) i ewentualnie miejsce na taki większy spocik żeby wszyscy się zmieścili ?

Oczywiście najlepiej ciut cieplejszą porą :wink4:

pzdr

Opublikowano

czy ktos z ekipy z pod auto centrum jezdzi pod reala ?? stesknilem sie za wami :P

Opublikowano

dawać ludki, Bartek ma rację dawno się nie widzieliśmy. Ja będę na 100%

Opublikowano

no mozemy w starym miejscu ale moze sami :P:P:P

Opublikowano

To kiedy i gdzie chcecie się spotkać?;)

Opublikowano

niedziela auto centrum ?? znaczy tam z boku juz niech bedzie :P

Opublikowano

Jako człowiek z ziemi łódzkiej chciałem spytać czy robiliście lub macie w planach jakiś większy spot np. wojewódzki (łódź, skierniewice, tomaszów, piotrków) i ewentualnie miejsce na taki większy spocik żeby wszyscy się zmieścili ?

Oczywiście najlepiej ciut cieplejszą porą :wink4:

pzdr

Ja siępisze bez dwóch zdań chce się załapac na jakieś foto :gwizdanie:

Opublikowano

ale Wy ruchawi jestescie :D

Opublikowano

Ta...strasznie dużo postów w wątku...

Opublikowano

coz albo trzeba jechac pod tulipana albo poczekac na piotrkowskie zloty nad zalewem....piwo, grill i rozpusta :P

Opublikowano

Ile osób wybiera się dzisiaj na zlot ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.