Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

melduje odbycie traski hel - łódź - warszawa :)

i teraz uwaga :P

Tomku :D 881050 trasa A2 Łódź - Warszawa :D wyjazd ze stacji 19:10 miniecie znaku Warszawa 20:05

Niestety dalej bylo oberwanie chmury jakies deszcz tak napierdalal ze mi rozjebalo pioro od wycieraczek nie dalo sie jechac wiecej niz 90 pozniej

jeszcze nie zauwazylem zjazdu na ursynow i finalnie dojechalem pod dom 20:45 :) fakt ze 150 praktycznie nie schodzilo z budzika :)

plusy A2 to to ze sie ladnie jedzie :D hehehe

a minusy na ta chwile jest k**ewsko brudno ... kamienie przy wyprzedzaniu leca na szybew jak zloto pare razy oberwalem dosc duzymi odlamkami

takze albo znacznie wolniej albo nie dac sie wyprzedzic :P do tego prawie na calej dlugosci postawiona 70 i znaki co chwila wyboje na odcinku 30 km !! hehehehe kosmos ;)

laczny czas podrozy z wyjazdem z helu do przylotu do domu 7:45 za kolkiem

heh wlasnie spijam nalezne piwko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje odbycie traski hel - łódź - warszawa :)

i teraz uwaga :P

Tomku :D 881050 trasa A2 Łódź - Warszawa :D wyjazd ze stacji 19:10 miniecie znaku Warszawa 20:05

Niestety dalej bylo oberwanie chmury jakies deszcz tak napierdalal ze mi rozjebalo pioro od wycieraczek nie dalo sie jechac wiecej niz 90 pozniej

jeszcze nie zauwazylem zjazdu na ursynow i finalnie dojechalem pod dom 20:45 :) fakt ze 150 praktycznie nie schodzilo z budzika :)

plusy A2 to to ze sie ladnie jedzie :D hehehe

a minusy na ta chwile jest k**ewsko brudno ... kamienie przy wyprzedzaniu leca na szybew jak zloto pare razy oberwalem dosc duzymi odlamkami

takze albo znacznie wolniej albo nie dac sie wyprzedzic :P do tego prawie na calej dlugosci postawiona 70 i znaki co chwila wyboje na odcinku 30 km !! hehehehe kosmos ;)

laczny czas podrozy z wyjazdem z helu do przylotu do domu 7:45 za kolkiem

heh wlasnie spijam nalezne piwko ;)

czyli przy niezłej pogodzie można zrobić Wawę w parę minutek :naughty: :naughty: :naughty: na browar i powrót bez stresu :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chciał dziś kupic zmieniarkę bo właśnie świeżo ją wymontowałem z passata :] i mam na sprzedanie audi A4 kombi quatro 97 rok 2.6 V 6 w gazie Full opcja bananowe skóry sprzęt bosse

ja sie pytalem o zmieniarke a z tej A4 chce rolete bagaznika:wink: dawaj ceny bedziemy myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...