Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Przeglądałem listę użytkowników naszego forum i nawet nie zdawałem sobie sprawy ilu użytkowników jest z okolic Łodzi, aż trudno uwierzyć, że jest problem z frekwencją na spocie. Może część po prostu nie wie, że coś takiego się odbywa i nigdy nie zajrzała do naszego wątku? :mysli:

Zrodził mi się taki pomysł, że można by wysłać do nich maila z zaproszeniem do działu. Tylko wcześniej chyba musimy ustalić miejsce i termin, żeby w głównym poście umieścić aktualne dane.

B4rt4s proponuje Włókniarzy (Jana Pawła) przed Pasażem Łódzkim, myślę że to dobry pomysł (wracamy do źródeł).

Sobota?

Jakąś decyzję trzeba podjąć. I tak wszystkim nigdy nie będzie pasowało, ale można wybrać termin, który przynajmniej kilku osobom będzie pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kołować następnych userów;) Druga sprawa - może zrobimy na spocie jakieś atrakcje? Grill?;D Można również po prostu gdzieś pojechać - wszystkie te działania mają na celu zjednanie sobie ludzi, by sami się pytali, kiedy następny spot;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kołować następnych userów;) Druga sprawa - może zrobimy na spocie jakieś atrakcje? Grill?;D Można również po prostu gdzieś pojechać - wszystkie te działania mają na celu zjednanie sobie ludzi, by sami się pytali, kiedy następny spot;D

My, czyli chłopoki ze Skierniewic i okolic próbujemy zorganizować przy okazji kolejnego spotu meczyk w piłkę nożną

Jak Was będzie więcej to też możecie o tym pomyśleć.

pzdr, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audimania już organizowała takie przedsięwzięcie, więc kolejne na pewno będzie można zaliczyć do udanych:) Kto jeszcze wpada jutro na spota?

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 19:35_________________________________________________Spot się udał, dziękuję wszystkim za obecność;) Przyjechało 5 A4'ek i teraz może być już tylko lepiej;)

image057v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułam ze to co dzis widzialam jadąc do reala na zakupy to był spocik. Juz nawet dzwonilam do małża(forumowy airot) czy po niego nei jechac, pewno chętnie by posiedział ale telefonu nie odbierał, więc jednego wam ubyło, moze nastepnym razem sie uda :)

A prezentowaliście sie naprawde fajowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie byłaś przypadkiem Ty, tym B7, które podjechało jakieś 200m od nas i zaparkowało niedaleko wózków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...