Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

odpowiedzial mi koles z ubezpieczalni... Twierdz, ze nic nie wspominalem o uszkodzeniu szyby i rynienki :polew: Odeslalem go do mojego wniosku i zdjecia wraz z opisem zdarzenia, w ktorym jasno wszystko napisalem. Nic mi koles nie powiedzial o dalszym postepowaniu, slowo pan tez pisze z malej litery... Nie, zebym mial sie za niewiadomo kogo, ale qrde... tak chyba byc nie powinno...

chamstwo i drobnomieszczaństwo krótko mówiąc :gwizdanie: :gwizdanie: najlepiej płacić im wszystkim bez opamiętania ale odszkodowania to nie wołaj bo zapewne jesteś złodziej i kombinator

Polska to kraj gdzie absurd goni absurd :wallbash: chyba musimy do tego przywyknąć :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze tych klientow maja troche i nie wszystko moze pamietac, ale wyraznie mu mowilem o szybie i zanim przyjechal, na pewno nie przeczytal wniosku, gdzie przede wszystkim pisalem o szybie. Pomijam juz to, ze sie slowem nie odezwal praktycznie, mimo, ze probowalem cos pogadac, pokazac uszkodzenia dokladnie, etc. K****a - ten mi pisze, ze mowilem o wycieraczce, a nie o szybie - jaja sobie chyba robi, jesli twierdzi, ze bardziej mi zalezy na wycieraczce za kilkadziesiat zlotych, niz szybie, wartej kilkaset...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeema :D oczywiscie zaczalem PYK ac :D ale rozpadam sie dopadlo mnie grypsko !@#@# ludzie w pracy smarkaja kichaja #@$#@$ a na zwolnienie nie pojda

i zarazaja dalej i tak w kolko #@$#@$ irytuja mnie tacy ludzie i nachyli sie i sapie hhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy inaczej bysmy zrobili i mi wysyla te j@#$#@ $wirusy :D ehhhh

przebilem sie przez strony remi jest za***isty :D juz nie jeden filmik z nim widzialem :D

co do ubezpieczalni to kurde ja nie wymagam zeby ktos do mnie mowil per Pan tymbardziej starsza osoba odemnie ja moge tak do kogos powiedziec no ale do #@$#@$ jak sie pisze pismo

i uzywa takiego zwrotu to chyba z wielkiej tak ?? ja to bym do goscia napisal mejla prawie tak jak teraz pisze zero duzych liter zero znakow interpunkcyjnych ... co za ##@$@# :)

cos mam dzisiaj agresje w sobie :P ale za to spryski dzialaja :dance: :dance: :dance: :thumbup:bylem sie przejechac pokrecilem sie troszke :D ale drzwi zamarzaja kurde jakis lipny ten silikon ;)

albo woda gdzies zostala :( jutro musze ze sciereczka wyskoczyc w dzien i zrobic to porzadnie bo pryskane bylo w nocy ;)

no to tyle :D

PYK-a ktos ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie wrobia, to zrobie jak w amerykanskim filmie:D Bede jako Steven Segal udowadnial swoja niewinnosc :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zebys mial w pzu to jeszcze bym mogl cos zaradzic :) hmm chociaz czekaj zaraz sie ladnie dowiem

:) nie no jednak nie musisz sie odwolac i juz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lece w kimono;] Napisalem do naszej forumowej specjalistki od ubezpieczen i czekam na odpowiedz;) Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił :disgust:

Powiedzmy, że impra średnio się udała i zapomnijmy o temacie :disgust:

Ale ważne, że Was mam tu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu to nie dobrze :) Miszczu ja jestem z Toba

otiweram wlasnie wino z hose murninio :P :P i z Toba :D w sumie piwo nie wino ale by sie nie rymowalo :P[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________Kimi wracaj no myslalem ze jednak nie bede wariatem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu to nie dobrze :) Miszczu ja jestem z Toba

otiweram wlasnie wino z hose murninio :P :P i z Toba :D w sumie piwo nie wino ale by sie nie rymowalo :P[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________Kimi wracaj no myslalem ze jednak nie bede wariatem :(

Jestem jestem :disgust:

Ale na pykanie nie mam już nastroju ani siły :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie stalo ?? wszystko ok ??

Nie no, ok :good:

Tylko wkurwiłem się, bo się nastawiłem na fajną bibkę, a tu padaka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4: czasami tak bywa ale muza kumpla zamulala czy ludzie ??

Muza zupełnie nie moje klimaty.

A ludzie jak ludzie - ja sam nie jestem idealny i nikogo nie oceniam. Po prostu nie było to towarzystwo dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...