Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ale Ty ściemniasz :disgust:

:polew:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 12:31_________________________________________________

Za pół godziny do domciu !!! :dance:

I kopertki dostaliśmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kopertkach wypowiedzenia za siedzenie na forum :polew:

No na szczęście nie, taka mała szeleszcząca niespodzianka na Święta :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 13:07_________________________________________________A tak w ogóle, to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile daja w normalnych firmach ?

A czemu zakładasz, że będę to wiedział? :mysli:

Że niby pracuję w normalnej firmie ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi, raczej chyba chodzilo zebys powiedzial ile dostales :D

Ciiii, tajemnica :cool1:

Ale mogę powiedzieć, że na godzinkę z jakąś fajną niunią wystarczy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 13:26_________________________________________________

Dobra, ja spadywowywuję :decayed:

Znaczy się, spadam na kwadrat :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm fajna niunia w stoliczy czy fajna niunia z fabrycznego ?? :D:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 13:29_________________________________________________0a10813979b7.jpg40a326318771.jpg9907a16095fc.jpg5534890f4c5b.jpgd28ae9f4e2c1.jpge389c46fbab9.jpg[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 13:30_________________________________________________Ty Kimi jak to na kwadrat ?? :blink::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm fajna niunia w stoliczy czy fajna niunia z fabrycznego ?? :D:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 13:29_________________________________________________0a10813979b7.jpg40a326318771.jpg9907a16095fc.jpg5534890f4c5b.jpgd28ae9f4e2c1.jpge389c46fbab9.jpg[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 13:30_________________________________________________Ty Kimi jak to na kwadrat ?? :blink::shocked:

Nie no, kurde, Seba nie rób jaj.

Z Fabrycznego to bym nawet za darmo nie ruszył :sick3:

Na kwadrat - znaczy się szefo puścił nas na chatę o 14 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo w formie zartu ;):)

renifery sie podobaja ?? chcialbys taki zaprzeg ??

fajnie masz ja jeszcze siedze :) a pozniej jeszcze kilka godzin w aucie ;) masakra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te "reniferu" :naughty:

Pojeździłbym....

....saniami oczywiście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha biedne reniferu :P [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 15:35_________________________________________________jakbys je tak saniami zajezdzil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha biedne reniferu :P [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 15:35_________________________________________________jakbys je tak saniami zajezdzil :D

Raczej NA saniach :naughty:

Parafrazując słynny cytat z "Psów" : "Dmuchał kiedyś kolega na saniach, panie kolego? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no tak tak :D nie chce mi sie juz nic :P pocieszam sie tylko ze wieczorkiem moze w pokerka popukam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie kręgosłup napierdziela i nic mi się nie chce robić przez tą pogodę;/ Miałem jechać po jakieś prezenty - może mi się uda wieczorem...Póki co, lecę ubierać choinkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no tak tak :D nie chce mi sie juz nic :P pocieszam sie tylko ze wieczorkiem moze w pokerka popukam :D

A jak to jest "pukać w pokera", bo tej pozycji chyba nie znam... :mysli:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 15:43_________________________________________________

mnie kręgosłup napierdziela i nic mi się nie chce robić przez tą pogodę;/ Miałem jechać po jakieś prezenty - może mi się uda wieczorem...Póki co, lecę ubierać choinkę

Ja też się przejadę wieczorem, chyba do Galerii, dostałem premię, to może coś kupię Szanownej Małzonce pod choinkę i wtedy też może "popukam w pokera" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhahahaha no spoko Kimi to zeby Ci sie udalo :D

moze podsune Ci pomysl na prezent :D

mikoaja.jpgnew_1_tylko_w_intymna_pl.jpgsantas_1.jpgsantas_2.jpgsantas_3.jpgsantas_4.jpgsantas_5.jpgsantas_6.jpgsantas_7_tylko_w_intymna_pl.jpgsantas_9_back.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhahahaha no spoko Kimi to zeby Ci sie udalo :D

moze podsune Ci pomysl na prezent :D

mikoaja.jpgnew_1_tylko_w_intymna_pl.jpgsantas_1.jpgsantas_2.jpgsantas_3.jpgsantas_4.jpgsantas_5.jpgsantas_6.jpgsantas_7_tylko_w_intymna_pl.jpgsantas_9_back.jpg

Fajna Śnieżynka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...