Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tam troche tego towaru :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://twistys.com/models-a-z.php?nats=[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:44_________________________________________________

Powiedziałym, taki wyselekcjonowany asortyment :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Jest tam troche tego towaru :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://twistys.com/models-a-z.php?nats=

bardzo piękny serwis motoryzacyjny. jakie zawieszenie i do tego różne typy nadwozia... hoho! :naughty::wink4:

:good:

Widzę, że się rozumiemy :cool1:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja zawijam do wyra, bo rano do roboty :kwasny:

Dobrej nocy :papa:

Niech się Wam przyśni Valentinka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi czekaj :D [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:10_________________________________________________poczekales ??[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:11_________________________________________________no i nie poczekal no a chcialem cos wstawic no :) mialo byc klik klik[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:13_________________________________________________czy moze jestes jeszcze ?? :D:decayed::naughty:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________no co za Cycek bez kitu no ... nie to nie

i tak wkleje :P

kimi.jpg[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________i nikogo nie ma ehhh

<a href="http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures8/">klik klik</a> :naughty::kox:

ale lipne sa ... ;( :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

ta patrzylem tam na allegro i nic ciekawego nie widzialem znaczy przod jeszcze jest ale nie komletny albo uszkodzony[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:30_________________________________________________na sprzedam jest jest dokladka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh ciezka sprawa mozesz zawsze kupic jedna a na drugie polowac

i dac ogloszenie w dziale kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

narazie to ide do sadu z tymi baranami wiec musze chwile poczekac[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:33_________________________________________________ale juz mam kupca na prawy xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde pewnie koniec roku to im sie d*py nie chce ruszac tylko zamykaja stare sprawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

to juz nie chodzi o ruszenie się tacie zrobili wycenę taką śmieszna i podnieśli ale i tak mnie to za bardzo nie satysfakcjonuje bo i tak w tych pieniądzach gdybym chcial porządnie zrobic to sie nie zmieszcze a pow ze 1gr wiecej nie dostane wiec do sadu a do mojego ma przyjsc w srode ale jak tez tak bedzie to szlo to odrazu do sadu pisze nie patyczkuje sie z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe sie bujaja jak starej babie cyce :D;)[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:04_________________________________________________no to ja tez bujam w takim razie PSZTRYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...