Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

już jeden rozpierd##@#@em[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 23:15_________________________________________________czeka mnie kurs do Pabianic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi::naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 23:22_________________________________________________pozdro Miski :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem i chciałem PYKNĄĆ :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 23:59_________________________________________________ale żeśta nawalili stron :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja pykam bo skonczylem robote a ze mnie zdenerwowali to pykam:)

heheheheh mnie też - nawalone stron :kox: :kox: opór poprostu a czym ciebie zdenerwowali ?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

no wycena a czym mogli mnie zdenerwowac:) no a czytanie tych stron to zajelo mi tez troche[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:21_________________________________________________spadam dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zescie pogadali :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:36_________________________________________________a swiatlo :rant:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:37_________________________________________________PSZTRYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zescie pogadali :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 00:36_________________________________________________a swiatlo :rant:

spokojnie z tym światłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no tak :) zapomnialem MArku :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 01:01_________________________________________________to ja sie po malu ulatniam :P gasisz swiatlo :P pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good::kawa:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 01:10_________________________________________________

PSTRYK :lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSZTRYK

:bry:

jeszcze tylko dzisiaj :P

i wolne :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 06:16_________________________________________________lece sie pakowac i w droge a pogoda srednio fajna na jazde :D

moze sie podriftuje :P [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 06:21_________________________________________________ :hi:

dolecialem :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 07:49_________________________________________________nie spac zwiedzac ostatni dzien w pracy w tym roku ;P

:dance::thumbup::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh mnie to tito :D ja nie pracuje to najwazniejsze :P[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 08:31_________________________________________________jak sie tu zarejestrowalem i napisalem pierwszy post na lodzkich byla strona 58 czyli przez rok i 2 miesiace nabilismy ponad 1400 stron !!!

a od listopada 2007 do pazdziernika 2009 tylko 58 :D czyli cos sie jednak ozywilo :D w tym lodzkim :P [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 08:49_________________________________________________co tu tak cicho gdzie sa wszyscy ?? 9 jest i nie ma Kimiego ? a gdzie valentina :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha ewryciało :papa:

Spoko, spoko, Seba, jaki Ty jesteś niecierpliwy :decayed:

070417154033_21.jpg

Ahhh, te..... brwi :slina: :slina: :slina: :slina:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, ale wydaje mi sie ze nie pelnoletni tez tutaj moga zagladac....

Dlatego, jak zapewne zauważyłeś, zdjęcia nie przedstawiają "detali" anatomicznych, tudzież scen, w których np. Valentina albo Anettka Kluczyki delektują się "lodami" :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...