Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Przesyłka dostarczona :good:

Powiem tak - 50% przesyłki (płci pięknej) odjęło mi mowę, jak je zobaczyłem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A co do S4 B5 - Panton, to wcale dużo nie pali, bo full momentu jest dostępne już od 1800-2000 obrotów. Nie trzeba go wysoko kręcić, żeby się komfortowo przemieszczać. No oczywiście jak pierd.... w pedał, to robi się wir w baku, ale na co dzień - przeżyje się. :gwizdanie:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 20:54_________________________________________________

Audi S4 B5 sedan AGB 2.7 BiT 265 KM/400 Nm 5.6 sek do 100km/h[/b]

Daje do myślenia...

co ci ta esa tak chodzi po głowie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ty już wiesz, czemu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ta przejażdżka u Ciebie śni mi się po nocach :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..... takie biturbo pewnie dobrze wciąga paliwko... szczególnie jak się lata te niecałe 6s do 100.... :mysli::D

odkad kupiłem ese , zrobiłem koło 2500-3000km i mam srednią 11,5/100 :wink4:

Ta przejażdżka u Ciebie śni mi się po nocach :kox: :kox: :kox: :kox:

zapraszam ponownie , wsiądziesz za kiere :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza tylko kto tym spokojnie jeździ..... kto jeździ spokojnie S4 B5.... ? :shocked: Myślę, że przed zakupem trzeba zostać udziałowcem Orlen, BP lub Shella..... lub przynajmniej w zarządzie jednej z tych spółek siedzieć... :D:polew:

ale myślenie jest jak najbardziej poprawne.... :good: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..... takie biturbo pewnie dobrze wciąga paliwko... szczególnie jak się lata te niecałe 6s do 100.... :mysli::D

odkad kupiłem ese , zrobiłem koło 2500-3000km i mam srednią 11,5/100 :wink4:

Ta przejażdżka u Ciebie śni mi się po nocach :kox: :kox: :kox: :kox:

zapraszam ponownie , wsiądziesz za kiere :naughty:

eeeeeeeee........ :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 21:00_________________________________________________

No cóż, to Sylwestra czas zacząć :naughty: :naughty: :naughty:

PYK :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa 11,5 /100 :blink:

No co?

Dokładnie tyle samo, co moja ADRianna :cool1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 21:11_________________________________________________Różnica w mocy ponad 2-krotna, w momencie niemal 3-krotna.

Warto? Warto. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza tylko kto tym spokojnie jeździ..... kto jeździ spokojnie S4 B5.... ? :shocked: Myślę, że przed zakupem trzeba zostać udziałowcem Orlen, BP lub Shella..... lub przynajmniej w zarządzie jednej z tych spółek siedzieć... :D:polew:

ale myślenie jest jak najbardziej poprawne.... :good: :>

i tu sie mylisz , ja mam ta przewage ze 90% tras robie poza miastem , dlatego tyle mi pali. no i nie pałuje na okrągło , ten silnik jest tak elastyczny ze na upartego bieg mozesz zmieniać przy 1200rpm , na 6 biegu z 45-50km/h pójdzie do zamkniecia szafy bez zająknięcia.

Pali mi mniej niz poprzednie 1.8T bo nie trzeba go krecić wysoko, no ale druga sprawa jest to ze równie dobrze moze palić 35-40/100 :wink4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 21:14_________________________________________________

To jest tarasa....?

to jest srednia z około 2500-3000km odkad kupiłem auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa 11,5 /100 :blink:

To jest tarasa....?

Nie, 95% miasto, krótkie trasy.

Dlatego tak dużo.

Jak jechałem do moskala, to mi wciągnęła jakieś 7.5 / 100

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________A, że S-ki spalanie :D

Myślałem, że ADR-a, bo praktycznie taki sam rezultat bezwzględny :cool1:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 21:16_________________________________________________Zresztą, 11.5 na ADR-a to chyba nie tak źle.

Porównanie z ZX-em 1.4 8v 75 KM, który mi w mieście zimą palił 10 i nie miał klimy, a ważył 900kg - a tu jest półtorej tony, klima, 1.8 125 KM i TYLKO 1.5 litra więcej - no to sorry, ale to nie jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda na emeryta :mysli:

przy mnie paliłoby 21,5 :P

wsadz ja w miasto/korki i spalanie bedzie 18 wzwyż i to bez pałowania :wink4:

jak to mówisz - jazda emerycka tylko w sensie "start/25m/stop/start/30m/stopstart/itp" :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza tylko kto tym spokojnie jeździ..... kto jeździ spokojnie S4 B5.... ? :shocked: Myślę, że przed zakupem trzeba zostać udziałowcem Orlen, BP lub Shella..... lub przynajmniej w zarządzie jednej z tych spółek siedzieć... :D:polew:

ale myślenie jest jak najbardziej poprawne.... :good: :>

i tu sie mylisz , ja mam ta przewage ze 90% tras robie poza miastem , dlatego tyle mi pali. no i nie pałuje na okrągło ,

A to się zgodzę z takim spalaniem.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się zgodzę z takim spalaniem.... :wink4:

ale pare razy do odcinki tez sie dociagnie , jezdze dosyć szybko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się zgodzę z takim spalaniem.... :wink4:

ale pare razy do odcinki tez sie dociagnie , jezdze dosyć szybko :wink4:

Dosyć... ku***a DOSYĆ.... to z.a.p.i.e.r.d.a.l.a jak światło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć... ku***a DOSYĆ.... to z.a.p.i.e.r.d.a.l.a jak światło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zasmuce cie - juz jest mało :decayed: , chciałbym juz 2 razy K04 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem jak Krzyśkowa eSa teraz lata :mysli:

Która? Czyja? Gdzie? Jak? Co? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 21:29_________________________________________________

Dosyć... ku***a DOSYĆ.... to z.a.p.i.e.r.d.a.l.a jak światło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zasmuce cie - juz jest mało :decayed: , chciałbym juz 2 razy K04 :kox: :kox: :kox:

No ja to wiem - akurat jak byłem, miałeś problemy z turbo, ciśnienia nie dawało więcej jak 0.6 Bar o ile pamiętam

Ale powiem Ci - i tak urywa suty. No dla mnie to auto to kwintesencja A4.

Wiem, jest RS4, ale jakoś do mnie nie przemawia, jest już zbyt ekstremalny.

S4 to optymalna wersja jak dla mnie i tego będe sie trzymał konsekwentnie. :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 21:31_________________________________________________

Ale najpierw - choćbym miał się zesrać - zrobię minimum 140 KM w ADR :kox: :kox: :kox:

Bo tak i już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć... ku***a DOSYĆ.... to z.a.p.i.e.r.d.a.l.a jak światło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zasmuce cie - juz jest mało :decayed: , chciałbym juz 2 razy K04 :kox: :kox: :kox:

i właśnie tego się boje, bo przez pół roku by stała na modach :decayed:

ciekawy jestem jak Krzyśkowa eSa teraz lata :mysli:

Która? Czyja? Gdzie? Jak? Co? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

jest w gronie rodzynek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...