Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

jakie laczki miałem w zeszłym sezonie.

Cholera, przeczytałem "laleczki" :D

Ehhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew: sprawdziłem - moje zeszło roczne "laleczki" to 205/55/16. :good::polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:05_________________________________________________tylko tak się teraz zastanawiam czy nie zapodać na wiosenkę 17" :mysli: oponki + felgi :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:06_________________________________________________w sumie na felunie od Mikołaja dostałem :naughty: :naughty: :mysli: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzą mi się te dwa modele :decayed:

1388123553_1.jpg

ewentualnie

1391946390_2.jpg

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:29_________________________________________________ostatecznie

oe_audi_rs5_hs_3_x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drugie, Mario - te drugie :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:34_________________________________________________No...wreszcie wklejasz takie, jak mi się podobają;D Z tych propozycji powyżej, brałbym trzecie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, drugie :D

Ja do Ady będę polował na Avusy od S4:

1323313408[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:53_________________________________________________

admin20 na Skierniewickich poluje na Ciebie bartek1605 w sprawie Twojego pytania o ten serwis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

mam takie pytanko odnośnie tego warsztatu (

www.sztupecki.pl)

mam problemy z moim a4 i szukam dobrego warsztatu na naprawę. jesteście z tamtych rejonów i może ktoś kiedyś coś w tym warsztacie robił?

chodzi mi o to żeby wymienić uszczelke pod miską bo mi olej spier... i mnie już to dobija :wallbash:

poza tym to jeszcze czasami mi obroty falują :kwasny:

Nie znam. A musi być konkretnie ten warsztat? I co potrzebujesz zrobić?

Siema Mario :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też chyba te drugi :wink4: Kimi gdzieś widziałem w na prawdę dobrej cenie te w które ty celujesz :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________admin20 - kolega chriss z łódzkiego chyba tam u niego coś robił - podejrzewam, że chriss zajrzy tu dziś jak zawsze :naughty: ewentualnie puść mu PW :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi coś dla ciebie :wink4: :wink4: :naughty: :naughty:

34768_sexy_dziewczyna_ponczochy.jpg

:D

Iza siedzi obok :gwizdanie:

Ale :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:19_________________________________________________

Pomagam żonie w nauce, a Ty mi tu d*py wklejasz :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz Izie, albo już nic nie mów :polew: :polew: :polew: :polew:

:D

Może lepiej już będę milczał :D

Valentina na tapecie i tak już wystarczająco mnie pogrąża :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty, tu ustalmy jakieś hasło np. Kubica - to wtedy będzie wiadomo, że kobitki siedzą obok :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:22_________________________________________________to wtedy wiadomo, że nie wklejamy pupek :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:25_________________________________________________ Średnica 17", Szerokość 7,5", Rozstaw szpilek 5x112, Osadzenie (ET) 40 - jaki rozmiar opony będzie najlepszy do mojej "myszy" :mysli:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:29_________________________________________________coś mrocznego

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...