Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Zmiana tematu :tongue4: namierzony dziś na ul Północnej

:mysli: znamy kolegę

Image059.jpg

nie znamy :gwizdanie: ja tgez spotaklem na widzewie na ul.Milionowej B6 z ramkami ale kto to nie mam pojecia :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjemy...Ja miałem robić program, ale słabo mi to wychodzi, to sobie na keyboardzie popitoliłem... http://w396.wrzuta.pl/audio/2yHxNb0WYDC/candy_dulfer_psr-3000_-_oda_al_vino

Nie wytykać mi błędów, bo się nie starałem jakoś super;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeJay, ja trochę się bawiłem C/C++, pchnij mi ten algorytm na PW, zobaczę, co się da zrobić. A na kiedy to potrzebujesz? Bo jak "na już", to może być ciężko :confused4:

Ale jak mi dasz trochę czasu, to może coś klepnę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi audi: mam nawi audi i uważam że jest dobra. panton jeździłeś osobiście na nawi czy słyszałeś że ktoś coś mówił? jeśli jeździłeś to na której? nie bardzo wiem jak masz solidne podstawy do twierdzenia, że jest nie za bardzo ten sprzęt. co jak co ale akurat ja jeżdżę sporo i jestem z niej najbardziej zadowolony. jeździłem na garminie, tomotomach, mijo i mam porównanie. ja jeżdżę na starej mapie z 2008 roku i jest nieźle. widziałem zmiany w nowych mapach i jest dużo lepiej. audi ma bardzo dobrze zrobione tmc - chyba najlepiej z tych na których jeździłem. ma propozycje 2-3 tras od razu w ramach jednego ustawienia i można sobie wybrać co nie wszystkie mają. poza tym zwykle wybiera dość celnie jeśli chodzi o mój gust.

generalnie uważam że jest poziom średnio wyższy co przy innych zaletach wbudowanej navi bardzo dobrze ją plasuje.

niskie zawieszenie i zima: ja mam obniżoną niuńkę i uważam że nie ma tragedii. poprzednie auto też miałem obniżone i na niskim profilu, więc mam trochę wbudowany w głowę moduł: tutaj nie wjeżdżam, tutaj za wysoko, uwaga dziura i krawężnik zabija. prawda: trzeba uważać. prawda: łódź jest chyba najgorszym dużym miastem w polsce pod względem jakości dróg. ale jeśli ktoś uważa i jeździ z głową to chyba nie jest to wielki problem. jeśli ktoś natomiast lubi sobie bryknąć po kocich łbach czasem 70kmh albo po torach przez skrzyżowanie to raczej nie polecam.

:hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz podpiszę się pod stwierdzeniem, że navi audi jest dobra. Szkoda, że u nas nie działa wszystko, m.in. komunikaty o korkach/robotach drogowych, ale jak się wyjedzie do innego kraju, to pięknie navka nam pokazuje korki, wybiera alternatywną trasę, etc. Dla mnie jest to świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rem1k planujesz być jutro na spocie (mam nadzieję, że u mnie się nic nie urodzi i dojadę) to bym sprawdził kilka tras/miejscowości. Informacji o korka czy innych bajerów nie wymagam (żyjemy w Polsce i tutaj przez całe lato nie mogą zalepić wszystkich dziur a co dopiero takie systemy). Bawiłem się kiedyś (trzy lata temu) nawigacją w Audi S8 i trochę z tym jeździłem dlatego mam swoje zdanie, ale OK... być może się coś zmieniło od tamtego czasu... doszły jakieś aktualizację, które poprawiły jakość map na Polskę (zaznaczam, że na Polskę bo zagranice jest rewelacyjna w porównaniu do konkurencji tylko, że ja śmigam po Polsce) więc sprawdzę kilka miejscowości (adresów) i zobaczymy jaka jest dokładność map. (na tym mi najbardziej zależy) :gwizdanie:

rem1k co do obniżonego zawieszenia to jedno zasadnicze pytanie - komfort (?) Jak to wpływa na komfort jazdy bo to, że własności trakcyjne są poprawione to nie podlega dyskusji. :mysli:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________DeeJay_Kill odnośnie naszej wczorajszej dyskusji

http://audiforum.us/multimedia/2144-carpc-project.html

Oczywiście system operacyjny nie Windows tylko Linux..... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc mówią Misie :tongue4:

Kimias, dzieki za wszystko :pociesz:

Spoko, to była sama przyjemność :good: :good: :good:

Miśiaczki, to ja Wam dziękuję za troskę i zainteresowanie i jeszcze raz - wszystko u mnie ok. :decayed:

Mario, specjalnie dla Ciebie :kox: :kox: :kox: :kox:

louise_glover_1022.jpg

louiseglover_4001.jpg

louise_glover_1038.jpg

louise_glover_1058.jpg

[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 00:45_________________________________________________Ja też lecę spać, dobranoc wszystkim :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawac spiochy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

calusy ze Szwecji do Polski :buziak:

wyladowalam :evil:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawac spiochy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

calusy ze Szwecji do Polski :buziak:

wyladowalam :evil:

Cześć, Aniu :papa:

Przekaż pozdrowienia dla łosi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...