Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

mnie juz plecy bola od siedzenia przed tym komputrem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no mnie tez a to dopiero polowa jeszcze 8 godzin i wyro ;(

a tak z ciekawosci zapytam bo moze ktos cos mial takiego a mianowicie nurtuje mnie strasznie wypluwanie plynu chlodniczego przez zbiorniczek od dolu tym kanalikiem caly czas mi pluje i musze plyn dolewac zmienilem zbiorniczek i lipa to samo przy dodawaniu gazu slysze przelewajaca sie wode czyli z tego co czytalem uklad chlodzneia jest zapowietrzony tudziez termostat i podobno da sie to jakos odpowietrzyc tylko za cholere nie moge nie kopci na bialo oleju nie przybywa ubywa plynu ale tylko jak pluje na ziemie nie znika tak po prostu mial ktos cos podobnego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zdejmowalem je wczoraj no sa na koncu odksztalcone od zacisku ale zacisk idealnie na nich lezy wtedy a co to ma do tego ?? tzn waz ma odcisniete miejsce na zacisk na koncach tak caly jest prosty niepogiety ani nic juz mnie pare razy straszyli ze to uszczelka pod glowica ale ani nie kopci plyn jest czysty no moze z delikatnym brudkami no ale to juz pewnie kwestia osadow w chlodnicy w kazdym razie plam oleju nie ma oleju nie przybywa ze zbiorniczka banki nie ida jak stoi na wolnych obrotach i nie mam piany przy korku olejowym wiec chyba nie uszczelka tzn mam nadzieje mialem robiony test cisnieniowy i niby wyszlo ze w krotkim czasie zrobilo sie duzo za duze cisnienie tylko czy to wina uszczelki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że nie założysz idealnie w tym samym miejscu i powstaje mała szczelinka, przesuń kawałek węża i zacisk tak żeby się nie pokryły w starym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powaznie ma to jakies znaczenie ?? bo dziwne jest to ze jakby on mi ten plyn wypluwa na tej pokrywie od spodu silnika jest mokro czasami nawet bardzo a w zbiorniczku jest tyle ile bylo jakby nic nie ubylo a na bank leci ta dziureczka od spodu zbiornika bo idzie pod nim przewod i jest mokry pozniej powiedzmy po calym dniu stania odpale i po przejechaniu jakiegos odcinka nagle to co bylo w zbiorniczku zejdzie nizej i w zbiorniczku nic nie ma a nic nie wyleci tak jakby zlecialo do chlodnicy i pieje ze plynu nie ma i musze dolac i tak w kolko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłbym jeszcze korek w zbiorniczku,

a co do odpowietrzania to temp. na max i przejechać się bardzo dynamicznie, można jeszcze poluzować wąż powrotny z nagrzewnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest to ze kurde zauwazylem to po wymianie rozrzadu i pompy wody tyle ze jakos nie mialem o tym pojecia ze to moze byc od tego i tak juz sobie jezdze z tym 1,5 roczku korek tez juz mialem wymieniany teraz jest 3 korek i 2 zbiorniczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: hmmmm..... a moze..... jakas dziurka w chlodni???? i kapie z niej i splywa po tej plastikowej pokrywie :mysli: no bo jak mowiszs ze nie wraca.... lepiej niech sie bartek zastanowi on zna odpowiedz na wiekszosc moich pytan to na towje tez znjadzie odpowiedz :decayed::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na bank leci tym zbiorniczkiem kanalikiem odplywowym na 1000 % i wali prosto na pokrywe pod silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bys wziol i opierdolil ten wezyk silikonem??? jest taki czarny do wyskokich temp. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...