Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Umyłem auto... po ciemku - ciekaw jestem, czy wielką kaszanę odwaliłem, czy nawet znośną;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczór :hi: ale czy dobry :mysli:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________

Umyłem auto... po ciemku - ciekaw jestem, czy wielką kaszanę odwaliłem, czy nawet znośną;p

sie rano okaże :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nikt się nie określa z tym grillem, to rozumiem, że standard lecimy: REAL 18 , tak? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to ma być piękna pogoda, żeby ją marnować. Dla mnie nie problem wziąć grilla. Trzeba się spotkać i git - pojedziemy na stawy/rudzką/kaloryfer/chocianowice i sobie pogrillujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B4rt4s, sorki, że Cię tak cisnę, ale za tydzień mam start w KZK i przydałoby się już coś pomodzić :D

Nie po to ma być piękna pogoda, żeby ją marnować. Dla mnie nie problem wziąć grilla. Trzeba się spotkać i git - pojedziemy na stawy/rudzką/kaloryfer/chocianowice i sobie pogrillujemy.

Tylko zanim się zbierzemy i tam pojedziemy, to już trzeba będzie się zbierać z powrotem.

Może faktycznie przełóżmy to na jakąś sobotę i zaplanujmy konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi nie ogarnalem :D 2 dni robilem rozrzad :D bo sie spierdolio i tamto. a potem ogarnialem z kumplem honde. zgieta mam ale nie mam zmierzonej i wywierconych dziur

:confused4:

No szkoda.

No chyba, że mi podrzucisz w takim stanie, jak masz, a ja będę sobie już sam dalej działał.

Ile kasy za to mam Ci szykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko - ma ktoś słuchawkę bluetooth? Starą, uszkodzoną - w każdym razie - niepotrzebną? Chciałbym jej dać nowe życie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic, napisz mi na pw gdzie Ci to podwiezc bo raczej pod real nie podjade, chyba ze dasz mi czas do poniedzialku :) jesli tego nie zrobie to po pracy podrzuce

No to ok, to nie cisnę.

Na Zawiszy pracuję koło Bałuckiego, więc może jakoś w tygodniu damy radę się spotkać, albo jak będę z pracy wracał, to do Ciebie po nią podjadę.

No bo zależy mi, żeby Adę na niedzielę już trochę "usztywnić" na te zawody :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, jutro postaram sie to zrobic, choc od 3 dni siedze tylko w garazu :polew:

a ja wczoraj sie nudziłem dał byś znać to może bym coś ci pomógł w tym garażu :drunk:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________

nie chce mi sie :decayed:

nie pierdziel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...