Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze szamuś-damy znać

jak dj nie weżmie to my weźmiemy swojego krokodyla :kox: i zrobimy grilla dla całego wojska :kox: :kox: :kox: :kox:

no i :good: jak sie chce to mozna zawsze sie dogadac :decayed: Kacha Misiek bedzie lykal jakies piwko :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:19_________________________________________________GODZ. 16 MIASTO ZGIERZ GÓRA MALINKA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze szamuś-damy znać

jak dj nie weżmie to my weźmiemy swojego krokodyla :kox: i zrobimy grilla dla całego wojska :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:17_________________________________________________tylko kiełbachy weźcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:good: Sebka brać ze sobą? :naughty: :naughty: :naughty:

no misiek musi coś wypić, w końcu gości z zagramanicy będzie dzisiaj miał :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek na pewno a ja :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Bedzieice z Ewcia pily soczek i jadly kielbachy :wink4: :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:25_________________________________________________Seba zapodaj tam info w banerku :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"góra" malinka - na górę to my nie będziemy się wspinać ale spotkamy się w okolicy baru :decayed:

jak nie ja sie jade wspinac a wy nie :shocked::blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze szamuś-damy znać

jak dj nie weżmie to my weźmiemy swojego krokodyla :kox: i zrobimy grilla dla całego wojska :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:17_________________________________________________tylko kiełbachy weźcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:good: Sebka brać ze sobą? :naughty: :naughty: :naughty:

no misiek musi coś wypić, w końcu gości z zagramanicy będzie dzisiaj miał :polew: :polew: :polew:

Sebka koniecznie :good: szkoda, że cytrynówki nie będzie :polew:

A misiek musi stanąć na wysokośći zadanie i powitać gości :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

loo fpyte z tymi ustaleniami :) mnie osobiscie jest obojetnie :)

chce tylko znac adres :) tam jest jakas ulica czy cos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz ze jak sie leci na piatek 702 :kox: i pozniej w prawo napewno bedzie jakis drogowskaz :D[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:30_________________________________________________Seba napisz zeby wzieli sprzeta alpinistyczny :polew: :polew: jak beda sie wspinac na ta gore :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko tez na chwile podjadę :wink4:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:

Panton ja bede na zgierskiej około 15:45-16:00 jeżeli ci to bardziej pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:

spoko spoko.... ale ja muszę jeszcze dokończyć trochę tematów dlatego na 16...17.... :wallbash: nie jestem przygotowany bo się nie wyrobię... ale w Zgierzu jest ul. Malinka więc jeżeli to jest tam to postaram się dotrzeć - navi mam więc damy radę... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko tez na chwile podjadę :wink4:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:

Panton ja bede na zgierskiej około 15:45-16:00 jeżeli ci to bardziej pasuje

Chriss nie zapomnij i kielbasce :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:12_________________________________________________

a może ktoś link z mapką zapodać gdzie to jest... w jakim miejscu.... ja tam Zgierza i okolic nie znam :kwasny:

Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem :decayed:

spoko spoko.... ale ja muszę jeszcze dokończyć trochę tematów dlatego na 16...17.... :wallbash: nie jestem przygotowany bo się nie wyrobię... ale w Zgierzu jest ul. Malinka więc jeżeli to jest tam to postaram się dotrzeć - navi mam więc damy radę... :cool1:

:good: :good: :good: :good: :good: to jest w lasnie tam ul.Malinka :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...