Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

wczoraj wieczorem przepłukałem :( tylko pytam po co :?: dziś po całej nocy deszczu i staniu pod drzewem wygląda tak samo jak przed myciem :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 10:28_________________________________________________

a nie znajduje się to przypadkiem z tyłu, gdzieś przy zbiorniku (wlewie paliwka)?

i to by wydawało takie dźwięki? chyba, że przy tym jest jakaś pompeczka tylko czy ten cały układ nie znajduje się z tyłu przy zbiorniku...... hmm...... Chriss a obczajałeś co w tym miejscu pokazuje ETKA?

z tego co kojarze to w większości aut znajduje się to w prawym przednim błotniku taki zbiorniczek.

No właśnie Etka nie pokazuje co tam się mieści :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

podczas jazdy wlacz glosniej radio a problem zginie zobaczysz :D:naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Kurde, sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie :D

Najpierw nikt się nie odzywał w sprawie pracy, teraz telefony mi sie urywają, w jednej firmie już mam robotę nagraną od 23. maja, ale zobaczymy, jak się dalej sytuacja rozwinie.

Dzisiaj kolejna rozmowa, w poniedziałek dwie następne, a to i tak pewnie nie koniec.

[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 12:05_________________________________________________

Wstążeczka na jutro już jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos MOBIL_SPEC_V_5W30_1L.jpg

był i ni ma :\[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 14:52_________________________________________________

witam z południa

na pytanie Magdy odpowiem, nad AC jeszcze nie mysle ale kolo 5tysi z calym pakietem chyba ze uciekne do innej firmy i powiem ze mam full znizek

Moje autko full pakiet to najtaniej wyszło 6 tysi i z zaniżeniem wartości auta :] inne firmy nie dają zniżek za szkody również, dlatego reasumując AC to złodziejstwo, nigdy się nie opłaca, ani przy naprawach, bo walą potem podwyżki z kosmosu ani przy kradzieżach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

takie cos MOBIL_SPEC_V_5W30_1L.jpg

był i ni ma :\[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 14:52_________________________________________________

witam z południa

na pytanie Magdy odpowiem, nad AC jeszcze nie mysle ale kolo 5tysi z calym pakietem chyba ze uciekne do innej firmy i powiem ze mam full znizek

Moje autko full pakiet to najtaniej wyszło 6 tysi i z zaniżeniem wartości auta :] inne firmy nie dają zniżek za szkody również, dlatego reasumując AC to złodziejstwo, nigdy się nie opłaca, ani przy naprawach, bo walą potem podwyżki z kosmosu ani przy kradzieżach

wiesz zobazce jak pojde zeby mi wycenili ale boje sie ze w cholere duzo wyjdzie ale do listopada mam czas musze wrzucac w swinke skarbonke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

tak Kimi kupil oboje jezdzilismy i dzwonilismy do siebie co chwila :P bo w sumie problem byl bo albo bardzo cienki albo bardzo grube byly ale juz sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: wstążeczki zakupione na jutro ?

Tak :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja auto myję jutro, bo od rana mam wycieczkę na Koluszki mamić klienta na granit :] wdziewacie garnitury ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja auto myję jutro, bo od rana mam wycieczkę na Koluszki mamić klienta na granit :] wdziewacie garnitury ? :mysli:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

ja zakładam dres :wink4:

Bartek ale pamietaj zeby mial 3 pasy [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 15:39_________________________________________________ale dobra opcja kazdy w garniakach odwalony a LDZ Banda w dresach i z kijami w rekach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...