Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nom ja o 21:00 pojechałem po babe to wracając przez centrum tak walnęło deszczem, że więcej jak 40km/h nie polecisz... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek w warszawie jestem u mnie juz leje na ursynowie

burza idzie pelna gemba a ja zaczynam walke z palami i c**jem na pietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak k**wa tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe k**wa jak tu siedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Tomek w warszawie jestem u mnie juz leje na ursynowie

burza idzie pelna gemba a ja zaczynam walke z palami i c**jem na pietrze

ja jestem na ogrodowej jakies 3 przystanki autobusowe od centralnego w strone ronda onz i cisza na dzielnicach sie nie znam :P to ni widu ni slychu o deszczu

tak ku*** tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe ku*** jak tu siedze

zejdz na dol zadzwon do drzwi walnij miedzy oczy albo cos wiecej a nie bedziesz na smerfy czekal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ku*** tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe ku*** jak tu siedze

kuwa to faktycznie kolesiowi się dobrze gówno z mózgiem wymieszało... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek w warszawie jestem u mnie juz leje na ursynowie

burza idzie pelna gemba a ja zaczynam walke z palami i c**jem na pietrze

ja jestem na ogrodowej jakies 3 przystanki autobusowe od centralnego w strone ronda onz i cisza na dzielnicach sie nie znam :P to ni widu ni slychu o deszczu

tak ku*** tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe ku*** jak tu siedze

zejdz na dol zadzwon do drzwi walnij miedzy oczy albo cos wiecej a nie bedziesz na smerfy czekal

no i po deszczu polalo chwile dosc obficie :)

tak ale wiesz to musi byc ktos chory pierdolniety na glowe

potem mi auto zniszczy albo cos nie wiem kto to jest nie wiem czego sie moge spodziewac

wiem jedno ze nie zostawie tego

tak ku*** tylko dzisiaj zuca butelkami szklanymi w ludzi i auta a ja stoje na lini ....

zajebe ku*** jak tu siedze

kuwa to faktycznie kolesiowi się dobrze gówno z mózgiem wymieszało... :shocked:

k**wa to nie jest ktos normalny albo dzieciaki bo juz by cie dawno znudzily

trzeba miec pieniadze zeby zucac 40 jajkami dziennie czy 10 rolkami papieru ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tu masz co prawda nie Misio ale taką nowszą Be Piuntkę :P

http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-380km-tylko-60tys-km-0-200km-h-17s-i1603502645.html

biere od reki gdzie mam z kasa jechac :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:04_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-tuning-lpg-sekwencja-C18593460.html tu mam extra model dla Bartasa :polew: :polew: :polew: :polew:

ten zabytek stoi jak sie jedzie na wloclawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek nie no koleś ewidentnie chory.... najgorsze, że taki w razie czego jeszcze za nic nie odpowie bo chory... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze jakby Seba nie byl @#%^&* to by go sam trafil a tak.... :gwizdanie:

wierz mi ze nie pier**le sie w tancu :) tylko ze nie widze goscia lazilem z kamera zeby go zlapac na goracym uczynku

ale blok nie oswietlony ciemno zero latarni nie ma swiatla widzialem co prawda kogos nie jak rzucal ale tam byl

nie wiem czy to to pietro ale by sie zgadzalo w sumie nie chce tez kogos falszywie oskarzyc

jakbym wiedzial kto to to by bylo inaczej... [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:22_________________________________________________a do agresji mam -10 chyba ze wypije :) to sie lacza niesmiertelnosc a tak staram sie wiesz metodami bezinwazyjnymi zalatwic konflikt

wole komus przyznac ze jest mistrzem i co tam tylko chce zeby tylko nie uzywac sily :) najwidoczniej taka c*paa jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, chyba dojdzie do samosądu... Fakt faktem, że takie argumenty jednak najlepiej przemówią do tego gościa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jak wypije to moge 8 czesc niesmiertelnego krecic :polew: :polew: :polew:

heheh cos w tym jest :) tak czy siak nie ma opierdalania sie i nie ma lekko

zycie nie jest proste a i ja nie bede ulatwial [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:36_________________________________________________

ej halo, jakbys glupich rzeczy nie robil to by sie nie wlaczala, czy widziales zebym szural do kogos innego ???

jak jestes zakochany to powiedz :polew: :polew:

no i ja nie wiem co napisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...