Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

to nie masz instrukcji do Vaga :mysli:, a sterowniki do kabla ?

sterowniki sa :good: a powiedz mi jeszcze a esp jak chce sprawdzic to gdzie klikac bo ja tam przelecialem i czegos takiego tam nie ma a mi jak nie pisze jak byk to nie z czaje :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zarejestrowałeś sobie tego VAGa? drugi link, który Ci wysłałem do wygenerowania klucza... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zarejestrowałeś sobie tego VAGa? drugi link, który Ci wysłałem do wygenerowania klucza... :gwizdanie:

nie rejestrowalem narazie musze sie w tym odnalezc i tak jeszcze tego xp raz bede wciskal bo ten tylko 7 dni bedzie prazyl musze od kogos innego zapozyc [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 23:29_________________________________________________dobra lece pany w kimono dzieki jeszcze raz za pomoc do juterka chlopy trzymta sie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się dzieje

nie masz wszystkich opcji dostępnych i jak chcesz coś zrobić woła o licencję.... dlatego do instalki wysłałem mu jeszcze link z generatorem klucza... tym sobie "rejestruje" i ma pełną wersję z wszystkimi opcjami.... Kimiasz też miał na początku identyczny problem bo VAG nie był "aktywowany" i nie było dostępu do wszystkich opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pytam co z dyliżansem :tongue4:

spoko..... :D pewnie się już dzisiaj nie dowiemy od kłysia... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mam ostatnio czasu na forum, ale właśnie ten spam przeczytałem:) Graty dla Kimiego - oby nowa praca była lepsza, niż poprzednia;) Magda - widzę, że z autkiem ostatnio rezasz dość sporo :decayed: Tomkowi auto porysowali, że się wypolerować nie da, a ja dzisiaj kilometrów napykałem i potem rozrząd do północy w A6 BLB zmienialiśmy...chyba czas iść spać;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi gratuluje :> :> :>

No musi być lepsza od poprzedniej inaczej by jej nie zmieniał :) :) :)

Rozumiem że to jakaś praca dla informatyka, latego mam pytanie, czy Wy wszyscy jesteście informatykami :) :) :) :)

Teraz wiem że jak mi się komp popsuje to mam się do kogo zwrócić lol :D:D:D

Wogóle to witam w środe na 8:30 mam elektryka który będzie poszukiwał zwarcia w instalacji hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi gratuluje :> :> :>

No musi być lepsza od poprzedniej inaczej by jej nie zmieniał :) :) :)

Rozumiem że to jakaś praca dla informatyka, latego mam pytanie, czy Wy wszyscy jesteście informatykami :) :) :) :)

Teraz wiem że jak mi się komp popsuje to mam się do kogo zwrócić lol :D:D:D

Wogóle to witam w środe na 8:30 mam elektryka który będzie poszukiwał zwarcia w instalacji hehe :D

:hi: :hi: :hi:

heheh tak kazdy to Bartek i kazdy jest informatykiem :P:D

:naughty: :naughty: :naughty:

jak to auto porysowali Tomkowi ???

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

No i stało się: dostałem pracę w Gdańsku w Wirtualnej Polsce :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja jebe, ale jazda :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :paker: :paker: :paker: :paker: :paker: :paker:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 07:05_________________________________________________ :doh1: :doh1: :doh1:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: ewry ciało :decayed: :decayed: :decayed:

Tomek ty weź sprzedaj to auto :wallbash: - nie jest chyba za bardzo szczęśliwe :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zaraz na początku porysowali prawą stronę :angry:

teraz to im się nie chce rysować bo mam błotnik lewy lekko pognieciony i chyba stwierdzili że już mi nie zaszkodzą jedną rysą :>

Powitać z rana oraz z pracy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam dwa elementy porysowane gwozdziem kluczem czyms takim spadam do roboty wieczorem pogadamy

pewnie ktoś od Idczaka Cię namierzył i zrobił Ci specjalnie kuku byś wrócił do nich na naprawę :)

PS:

ale współczuję generalnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...