Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kto mi odpowie na moje pytanie :D gdzie jest kod lakieru w B7 :D

chyba tam gdzie i w B5 czyli na wlepce we wnęce koła zapasowego,no i w książce serwisowej :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

kto mi odpowie na moje pytanie :D gdzie jest kod lakieru w B7 :D

chyba tam gdzie i w B5 czyli na wlepce we wnęce koła zapasowego,no i w książce serwisowej :cool1:

no w bagazniku jej nie ma i tu jest problem bo nie moge jej znalesc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

zerknij na słupek

tez nie ma tylko jest napisane ile mam miec cisnienia w oponach :P[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:30_________________________________________________w ogole widzialem dzisiaj srebrna B5 avant z ramkami klubowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł;D Panton - koleś mi postawił z tego serwera poczty 5, bo w końcu przyznał mi rację, że jest zonk z siecią i sam doszedł do tego, że nie ogarniemy DNS'u :decayed: Dzięki wielkie za pomoc.

Magda - Ty masz w ogóle lampy soczewkowe? Jeśli nie, to drogi są dwie: albo kupujesz bixy z allegro kompletne, albo kupujesz bixy gołe i do tego żarniki+ przetwornice (niestety drogo wyjdzie), albo jakiś zestaw HID i wtedy zamkniesz się w 160zł około. Z perspektywy użytkownika HID'ów - przetwornice jeszcze nigdy mi się nie spaliły, mają chyba 2,5 roku, czyli tyle, ile żarniki, które również mi się nie spaliły, ale świecą wyraźnie słabiej - na szczęście kosztują po 35zł/szt, jednak trzeba zdejmować zderzak i lampy do wymiany.

Tomek - kredka z mango nic nie da;/ Niestety, żebyś to miodem smarował, to musisz pomalować 2 elementy;/;/;/ Jak się zrobi zaprawkę, to i tak będzie widać. W tej chwili chociaż aż tak się w oczy nie rzuca, bo upaćkane srebrnym;p Aha - rozrząd składaliśmy do północy ponad, bo po pierwszym złożeniu przód się nam nie spasował... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł;D Panton - koleś mi postawił z tego serwera poczty 5, bo w końcu przyznał mi rację, że jest zonk z siecią i sam doszedł do tego, że nie ogarniemy DNS'u :decayed: Dzięki wielkie za pomoc.

ehhh i tyle czasu głupi chuuj potrzebował by do tego dojść ... :wallbash: :wallbash: :wallbash: dobrze, że w ogóle do tego doszedł i przyznał rację :polew:

Najważniejsze, że jest 5 :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton no nie wiem co powiedzieć - 50% to połowa ! posiadając wiele bab w pracy nie widzę aż tak wielkiego procentu "idiotek" , zdecydowanie dominują wykształcone cwane......babska, co do panów....niektórzy chadzają w kapetkach po biurze np. :polew: nie mogę na to patrzeć ( mam na mysli kapcie domowe), panowie informatycy nie radzą sobie z życiem (np. wypisaniem karty urlopowej, pojęciami czasu pracy, koniecznością podpisania listy obecności ) ale z kompami i owszem :kox: ale w życiu nie napisałabym, że 50% populacji panów to d*py wołowe. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no "ponad 50%" to czysta prowokacja do dyskusji... :tongue4: aż tak źle nie jest.... :wink4: ale może napiszę inaczej - bez prowokacji... mądrych babeczek (ale takich łebskich) jest naprawdę mało... :gwizdanie: Z tymi cwanymi babkami to bym zdecydowanie polemizował tzn. ich "cwaność" wynika z tego, że niektórzy faceci to duupy do kwadratu i wtedy taka błyszczy... :polew: i jak obserwuję nawet po znajomych ze studiów to jednak spora część kobitek ma problem... a to jest niezadowolona ze swojego księcia... a to została zdradzona a to jeszcze coś... więc chyba cwana babeczka byłaby w korzystniejszym położeniu niż nie jedna jest obecnie.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze po prostu takie sa kobiety :kox: :kox: :kox: nigdy nie jest tak dobrze zeby nie bylo powodu do nazekan :D

taka juz natura tych Stworzen z Wenus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze po prostu takie sa kobiety :kox: :kox: :kox: nigdy nie jest tak dobrze zeby nie bylo powodu do nazekan :D

taka juz natura tych Stworzen z Wenus :P

może Was w takim razie odeślę do niedawnego Demota : http://demotywatory.pl/3119331/Kobiety

i myślę, że facetom nie są potrzebne chodzące ilorazy inteligencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i listy obecności też nie podpisywałem.... po prostu olewałem takie "obowiązki" i raz w miesiącu uzupełniałem wszystko.

Więc nie wiem czy to wynika z nieporadności czy jednak z tego, że takimi głupotami sobie głowy nie zawracamy.... mnie też za to ścigali ale przez 2lata nie nauczyli mnie codziennie, po wejściu do biura podpisywać listę obecności.... chociaż niektóre Panie bardzooo się starały i bardzo im na tym zależało ale ja tam miałem to wiadomo gdzie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i listy obecności też nie podpisywałem.... po prostu olewałem takie "obowiązki" i raz w miesiącu uzupełniałem wszystko.

Więc nie wiem czy to wynika z nieporadności czy jednak z tego, że takimi głupotami sobie głowy nie zawracamy.... mnie też za to ścigali ale przez 2lata nie nauczyli mnie codziennie, po wejściu do biura podpisywać listę obecności.... chociaż niektóre Panie bardzooo się starały i bardzo im na tym zależało ale ja tam miałem to wiadomo gdzie... :gwizdanie:

w momencie wejscia PIP do pracy taka głupota kosztuje sporo pracodawcę :hi: ale wiadomo od kogo by sobie pracodawca ściągnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Was w takim razie odeślę do niedawnego Demota : http://demotywatory.pl/3119331/Kobiety

i myślę, że facetom nie są potrzebne chodzące ilorazy inteligencji

bardzo źle myślisz.... tylko tyle napiszę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...