Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

może Was w takim razie odeślę do niedawnego Demota : http://demotywatory.pl/3119331/Kobiety

i myślę, że facetom nie są potrzebne chodzące ilorazy inteligencji

bardzo źle myślisz.... tylko tyle napiszę :>

bardzo dobrze myślę a że ty jesteś wyjątkiem.... no cóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

heheh wszystko zalezne do czego jej potrzebujemy :kox:

a tak z innej beczki

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Wszystko-o-silniku-20-TDI,wid,13462365,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh wszystko zalezne do czego jej potrzebujemy :kox:

a tak z innej beczki

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Wszystko-o-silniku-20-TDI,wid,13462365,wiadomosc.html

To teraz jak ludzie poczytają to nikt nie będzie chciał nic z 2.0 TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i listy obecności też nie podpisywałem.... po prostu olewałem takie "obowiązki" i raz w miesiącu uzupełniałem wszystko.

Więc nie wiem czy to wynika z nieporadności czy jednak z tego, że takimi głupotami sobie głowy nie zawracamy.... mnie też za to ścigali ale przez 2lata nie nauczyli mnie codziennie, po wejściu do biura podpisywać listę obecności.... chociaż niektóre Panie bardzooo się starały i bardzo im na tym zależało ale ja tam miałem to wiadomo gdzie... :gwizdanie:

w momencie wejscia PIP do pracy taka głupota kosztuje sporo pracodawcę :hi: ale wiadomo od kogo by sobie pracodawca ściągnął

wszystko się zgadza tylko ja miałem swoje klocki i nimi się bawiłem... nie podchodziłem do pracy tak jak baby na 8:00 punkt już przy biurku.... kawa... ciasteczko - zaraz można poczęstować innych.... Ohhhh jeszcze listy nie podpisałam... leci i podpisuje listę... a przy częstowaniu ciasteczkami/słodyczami/innymi duperelami zawsze trzeba zamienić chociaż 40 zdań.... Praca przecież polega na tym by wpaść wtedy kiedy się dojedzie... przydevelopować swoje a jak wszystko śmiga to coś poprawić, nad czymś ciekawym pracować i tyle... a nie punkt 8:00 w pracy... a o 16:00 już wszystkie jak ja to nazywałem w blokach startowych przygotowane do strzału by wystartować. Baby to zupełnie dziwne stworzenia... i najlepsze, że wszystko biorą strasznie personalnie... zaraz skargi piszą bo coś niby komuś obiecałem zrobić a nie zrobiłem i problem virtualny.... dobrze, że zarząd był normalny i szybko się z nimi dogadałem bo dwa lata bym tam nie wysiedział...

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 14:02_________________________________________________

heheh wszystko zalezne do czego jej potrzebujemy :kox:

a tak z innej beczki

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Wszystko-o-silniku-20-TDI,wid,13462365,wiadomosc.html

To teraz jak ludzie poczytają to nikt nie będzie chciał nic z 2.0 TDI :)

ja miałem 2.0TDI na PD........... od nowości w Passku... i po tych przejściach powiedziałem sobie nigdy w życiu dizzzla.... jasne, że benzyna pali dużooo więcej niż dizzelek ale sory.... 60kkm.... turbo....później coś jeszcze i jeszcze.... To wszystko jak się policzy.... lepiej nie pisać.

Chyba tylko z nowych to 3.0TDI V6 są godne zainteresowania... (chociaż też Audi miało wpadki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i listy obecności też nie podpisywałem.... po prostu olewałem takie "obowiązki" i raz w miesiącu uzupełniałem wszystko.

Więc nie wiem czy to wynika z nieporadności czy jednak z tego, że takimi głupotami sobie głowy nie zawracamy.... mnie też za to ścigali ale przez 2lata nie nauczyli mnie codziennie, po wejściu do biura podpisywać listę obecności.... chociaż niektóre Panie bardzooo się starały i bardzo im na tym zależało ale ja tam miałem to wiadomo gdzie... :gwizdanie:

w momencie wejscia PIP do pracy taka głupota kosztuje sporo pracodawcę :hi: ale wiadomo od kogo by sobie pracodawca ściągnął

wszystko się zgadza tylko ja miałem swoje klocki i nimi się bawiłem... nie podchodziłem do pracy tak jak baby na 8:00 punkt już przy biurku.... kawa... ciasteczko - zaraz można poczęstować innych.... Ohhhh jeszcze listy nie podpisałam... leci i podpisuje listę... a przy częstowaniu ciasteczkami/słodyczami/innymi duperelami zawsze trzeba zamienić chociaż 40 zdań.... Praca przecież polega na tym by wpaść wtedy kiedy się dojedzie... przydevelopować swoje a jak wszystko śmiga to coś poprawić, nad czymś ciekawym pracować i tyle... a nie punkt 8:00 w pracy... a o 16:00 już wszystkie jak ja to nazywałem w blokach startowych przygotowane do strzału by wystartować. Baby to zupełnie dziwne stworzenia... i najlepsze, że wszystko biorą strasznie personalnie... zaraz skargi piszą bo coś niby komuś obiecałem zrobić a nie zrobiłem i problem virtualny.... dobrze, że zarząd był normalny i szybko się z nimi dogadałem bo dwa lata bym tam nie wysiedział...

Nie aplikuj w takim razie do urzędu :wink4:

a tu taki artykulik - http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-zona-przeszkadza-ci-w-jezdzie,nId,293500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, ciężkie kłótnie :decayed:

Prawda leży gdzieś po środku i powiem tak - dziewczyna może być najładniejsza na świecie, ale jak ma pusto w głowie, to niedługo można z nią wytrzymać. Nie zgodzę się więc, że facetom nie są potrzebne inteligentne kobiety, bo mieć taką, to skarb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałam, oglądałam :naughty: wlepiłam oczywiscie na pulpeta żeby było przyjemniej w kompa patrzeć rano w robocie :)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 14:59_________________________________________________

qrde, ciężkie kłótnie :decayed:

Prawda leży gdzieś po środku i powiem tak - dziewczyna może być najładniejsza na świecie, ale jak ma pusto w głowie, to niedługo można z nią wytrzymać. Nie zgodzę się więc, że facetom nie są potrzebne inteligentne kobiety, bo mieć taką, to skarb:)

DJ statystyki mówią że z żadną nie można za długo wytrzymać tzw złote gody to rarytas heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w robocie były trzy i już nie ma żadnej i nie będzie (decyzja szefostwa) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba .............. wiesz coś o tym :mysli:

http://www.tvn24.pl/-1,1705209,0,1,porwali-kolege-to-prezent-na-18_tke,wiadomosc.html[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 17:13_________________________________________________:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba .............. wiesz coś o tym :mysli:

http://www.tvn24.pl/-1,1705209,0,1,porwali-kolege-to-prezent-na-18_tke,wiadomosc.html[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 17:13_________________________________________________:D

uprzedziles mnie wlasnie wlazlem do domu i juz mi znajomi to powysylali hehehe mialem wstawic ale widze ze juz jest :P

hhyhyhyhyhyhy nie nic mi o tym nie wiadomo :) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 19:35_________________________________________________musze to ladnie rozegrac i poleciec tam z aparatem :D

http://www.vervastreetracing.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 białą B8

nie wyszły RS4 b8 :cool1: jak już to b7 :decayed:

to co ja qwa widziałem :mysli:

juz znalazłem bo nawet fotkę cyknąłem coś takiego:

wiem że gówno widać :decayed:

rs4_chyba.jpg

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179485.0

:wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 19:42_________________________________________________

BTW

Jak ktoś miał by problem z tylną wycieraczką w Avancie to polecam swoją osobę.

Dziś po prostu podczas jednego z wycierań szyby stanęła w innym miejscu niż zwykle i ani w jedną ani w drugą.

Nie spodziewałem się, że teoretycznie w zamkniętym silniczku, który jest wewnątrz auta może nazbierać się tyle rdzy i innych cudów tj. syfów :shocked: :shocked: :shocked:

W 2.5 godz. temat ogarnięty na tip top :decayed: :decayed: :decayed:

Więc jak by coś komuś kiedyś to jestem do dyspozycji :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po burzy ;)

podziękowania dla Pantona za mały "mod świetlny" i sprawdzenie paru szczegółów w autku :a4fan: :> :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w warszawie cisza i spokoj :) pewnie w nocy sie bedzie dzialo ;)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:21_________________________________________________a jednak zaczyna sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bandziory

Sebek, będę jutro w Warszawie, może wpadnę na kawkę do Twojego "office", co? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...