Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siema

kurde lipa z prania mowicie :(

Panton ubezpiecznie ogarniete ?? czy mam sie uruchomic ?? :P

nic nie ogarnięte jeszcze k**wa zapomniałem wypowiedzieć umowy w tej pieeprzonej Compensie i kuwa OC mam z automatu przedłużone :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm no to ja juz sie nie polecam :) bo moglbym zalatwic chyba wlasnie compense

ale czemu wogole nazekasz ze co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compensa mnie w tym roku wkurwiła bo tak

1. Nie mają oddzielnego ubezpieczenia na szyby i jak Ci walnie szybka to albo z AC i 20% składek zapierdalają... albo z własnej kaski wyskakujesz.

2. Mają po c**ju obsługę... generalnie nie jestem przyzwyczajony do takiego traktowania jako klient.

3. W zimie jebnęła mi szyba i poszedłem zgłosić szkodę dla tych debili... pojechałem do tych błaznów, wypełniałem w cholerę papierów, koleś robił zdjęcia, lakier mierzył, opony sprawdzał :D jednym słowem cuda na kiju no ale OK.

Dostaję odpowiedź od Compensy, że szkodę wycenili na 640zł brutto całość (szyba + montaż) gdzie u Idczaka w ASO szyba 1036zł a gdzie montaż i reszta. Oczywiście nie będę się z nimi procesował o 500zł więc wymieniłem szybkę na własny koszt.

Miałem szybę ORI i jeżeli już ktoś chce ruszać moje AC to niech wstawi mi szybę ORI z porządnym montażem a nie jakieś gówno - zamiennik w stylu NordGlas czy inne badziewie, które po 3miesiącach wygląda tak zeszmacenie jakby miała 10lat (doświadczenie na passku gdzie wyleciała szybka przednia od kamienia i wstawili mi właśnie tego NordGlassa chuuujowego).

Podsumowując to nie tylko A4 miałem w Compensie ubezpieczone i dosłownie wszystko obecnie wylatuje. Nigdy u nich NIC więcej nie ubezpieczę. W rodzinie, w śród znajomych też zdecydowanie odradzam bo po chuuuju jest takie ubezpieczenie, że jak się coś stanie to możesz po sądach chodzić i procesować się 3lata o swoje lub Ci wyliczą tak szkodę, .że na chińskich zamiennikach nie będziesz w stanie naprawić auta.

Zresztą najcelniej określiła to moja dziewczyna - "to ubezpieczenie jest do d*py." :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko czaje

ja mam w comensie wlasnie

bo wyszlo mi najtaniej za full pakiet ;) pozatym mam ciotke tam :)

narazie nie mialem okazji korzystac z ubezpiecznia wiec nie wiem jak by sie toczylo postepowanie

w kazdym razie obym dluuugo nie musial sie o tym przekonywac ;)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 17:19_________________________________________________DJ duzo jest roboty z tym podlaczeniem odtwarzacza mp3 do mojego concerta ?? :)

bo mam juz kurde dosyc tych #@$#@ plytek :):P a tak bym sobie to ladnie zainstalowal

nawet mam juz patent bo mam psp :D i uchwycik :D mialbym nawet z video :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek zgadza się - cena całego pakietu jest bardzo korzystna i to ubezpieczenie zaproponowała mi ciocia moja, która się tym tematem zajmuje i ma praktycznie wszystko (PZU, Warta, Hestia, itd.)

Tylko co z takiego ubezpieczenia jak w przypadku szkody czy problemów jesteś z ręką w nocniku. Jak nie miałeś szkody lub przygody to faktycznie jesteś zadowolony... tylko wtedy bez ubezpieczenia też byłbyś zadowolony bo jeszcze by Ci parę tysi zostało w kieszenie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w Link4, OC+ubezpieczenie od kradzieży, bo niestety, ale dla aut 15-letnich AC jest nieosiągalne albo cena jest zaporowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ubezpieczenia ogarnięty... jutro mogę spokojnie jechać na spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko :D [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 01:45_________________________________________________nie spac zwiedzac :D straznik teksasu zawsze na mijescu :D:evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak dobrze pojdzie to po dzisiejszym dniu bede mial tylko jedna poprawke :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super... padl mi internet i jestem na bezprzewodowym na karcie i jest masakra:P napisalem przed chwila wiadomość ale z tego wspaniałego kompa wlasnie cala sie skasowala wiec streszcze wiadomość... Wiktor wpadnij na spota bo nie wiem jak na jutro sie umawiamy....

ja mam w hestii ubezpieczenie i nie narzekam jak narazie:P

Spocik rozumiem standardowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...