Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

No mnie dzisiaj niestety nie będzie. Dopiero z działerki wróciłem nie obrobię się. A szkoda bo słyszałem, że ktoś ma ochotę checka mi skasować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

ja dziś miałem leżeć i sączyć browara na plaży w Sielpi ale pogoda kiszkowata i skończy sie na sączeniu wódeczki i leżeniu pod stołem :polew: :polew: :polew:

mnie też dziś na spocie nie będzie :tongue4:

:thumbdown: czyli dzisiaj ja tylko z Pytonem bede i Panda no nic ajramy petka i polecimy do domu ;(

Tomek będzie :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:32_________________________________________________

nom niestety :) ale za tydzien bedziemy musieli zrobic u mnie logi tylko nie wiem czy to na spocie czy w sobote zrobimy :)

koniecznie trzeba.... sobot/niedziela no problema :>

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 13:33_________________________________________________widziałem fotki.... kuwa kręcenia to jest trochę.... ale przy okazji wyczyściłeś silnik bo przepustnica była dobrze zajeb*** a teraz pewnie motorownia jak z salonu :slina:

no no zejde pozniej sptrzykne zdjecie komory :D hyh jest jak u Chrisa albo i lepiej :P

tak jak i Ty tak i ziomek ;) moglibyscie sie na spotach pojawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie dzisiaj niestety nie będzie. Dopiero z działerki wróciłem nie obrobię się. A szkoda bo słyszałem, że ktoś ma ochotę checka mi skasować :cool1:

Bruno Ty się lepiej zabierz za naprawe tego silnika bo samo kasowanie błędów nic nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie dzisiaj niestety nie będzie. Dopiero z działerki wróciłem nie obrobię się. A szkoda bo słyszałem, że ktoś ma ochotę checka mi skasować :cool1:

Bruno Ty się lepiej zabierz za naprawe tego silnika bo samo kasowanie błędów nic nie zmieni

aby naprawiać trzeba najpierw wiedzieć co.... ale spokojnie nad tym prace trwają... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 18:10_________________________________________________

tak jak i Ty tak i ziomek ;) moglibyscie sie na spotach pojawiac :)

dokładnie.... a nie tylko "jak trwoga to do Boga..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi były robione tyle razy że jak nic nie wypatrzyliście to nic nie wypatrzycie już.Wypadałoby rozebrać silnik i zobaczyć co mu dolega. Takie kasowanie ciągle błędów i jazda na uszkodzonym silniku na pewno nie polepszy jego kondycji a wręcz odwrotnie, nie ma się co oszukiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to kwestia czujnika jakiegos i juz :)

swoja droga rozbieranie silnika jest fajne :D i mozna wyjarac dwie ramki fajek :P[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 18:42_________________________________________________ide pstryknac zdjecie :D:decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 18:44_________________________________________________a to jeszcze pstryknalem sie do sklepu po dwa duze hajnekenki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton jest niesmialy i napewno sie spozni chwilke :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 19:33_________________________________________________no to ja zaprezentuje sowoja czyscioche :D

_DSC7138.JPG[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 19:46_________________________________________________DJ Bartek jeszcze raz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

oby sluzylo na lata :D:naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::decayed:

a ja zaczynam ogarniac uchwyt do psp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

DJ, wszystkiego najlepszego, spóźnione, ale szczere :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

rkwon, noo, widzę, że finkiel nóweczka jest, tak trzymać :good: :good: :good: :good:

A ja zaliczyłem pierwszy weekend w Chałupach, w piątek skułem się jak świnia, rozwaliłem łeb o szafę, spałem na klopie, ale było fajnie :D :D :D :D , tylko wiało od zatoki, że ludzie w kurtkach i czapkach chodzili :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zabiles mnie :D z kim sie tak zniszczyles ?? :D :D :D i co na to wlasciciele mieszkania jak wrociles najebany jak ruski plecak ?? :D :D :D

nie ma lekko dzisiaj rano tez myslalem ze jest upal na balkonie patelnia wylazlem do sklepu i otrzezwialem ino mig :)

no funkiel nowka uszczeleczka :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zabiles mnie :D z kim sie tak zniszczyles ?? :D :D :D i co na to wlasciciele mieszkania jak wrociles najebany jak ruski plecak ?? :D :D :D

nie ma lekko dzisiaj rano tez myslalem ze jest upal na balkonie patelnia wylazlem do sklepu i otrzezwialem ino mig :)

no funkiel nowka uszczeleczka :D;)

Nie nie, byłem w Chałupach, tam moja małżonka z córką są na wakacjach razem ze swoją kuzynką, jej mężem i dziećmi i to tam tak do kiełbaski z grilla wódeczka wchodziła jak ta lala :D :D :D :D

A tu do Gdańska wróciłem godzinę temu, trzeźwiutki i grzeczny jak absolwent akademii Pana Kleksa :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha no tak mowiles przeciez porypalo mi sie :)

elegancko :D :D :D

za tydzien sie widzimy ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie dzisiaj niestety nie będzie. Dopiero z działerki wróciłem nie obrobię się. A szkoda bo słyszałem, że ktoś ma ochotę checka mi skasować :cool1:

Bruno Ty się lepiej zabierz za naprawe tego silnika bo samo kasowanie błędów nic nie zmieni

aby naprawiać trzeba najpierw wiedzieć co.... ale spokojnie nad tym prace trwają... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 18:10_________________________________________________

tak jak i Ty tak i ziomek ;) moglibyscie sie na spotach pojawiac :)

dokładnie.... a nie tylko "jak trwoga to do Boga..."

Dokładnie nie wiemy co naprawiać ale Panton jest na czerwonej lini z mądrymi głowami. Mnie też już krew zalewa ale co ja na to poradzę. Silnika nie będę wyciągał bo nie mam na to kasy dlatego próbuję zrobić to tak. Niestety taka metoda wymaga czasu i cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha no tak mowiles przeciez porypalo mi sie :)

elegancko :D :D :D

za tydzien sie widzimy ?? :)

Za dwa, za tydzień jeszcze raz Chałupy łelkam tu, jak to śpiewał Wodecki :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton jest niesmialy i napewno sie spozni chwilke :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 19:33_________________________________________________no to ja zaprezentuje sowoja czyscioche :D

_DSC7138.JPG[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 19:46_________________________________________________DJ Bartek jeszcze raz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

oby sluzylo na lata :D:naughty::decayed::naughty::decayed::naughty::decayed:

a ja zaczynam ogarniac uchwyt do psp :D

kurfa wygląda jak od handlarzyny na pogonienie :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 20:31_________________________________________________

hahahaha no tak mowiles przeciez porypalo mi sie :)

elegancko :D :D :D

za tydzien sie widzimy ?? :)

Za dwa, za tydzień jeszcze raz Chałupy łelkam tu, jak to śpiewał Wodecki :decayed: :decayed: :decayed:

jeszcze chadzają tamtędy cukiereczki w pełnej krasie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...