Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie... mało tego.. jest trochę ujęć zjebanych... a zabawa ostrością daje efekty tylko w tym przypadku początek kompletnie bez sensu.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich,

przepraszam, że w temacie o spotach pytam, ale chyba tutaj mogę najszybciej otrzymać jakieś informacje.

Czy ma ktoś może jakiś namiar na zakład w Łodzi lub okolicach najlepiej, który zajmuje się regeneracją amortyzatorów? Mam gwint KW u siebie i niestety jeden tylny amor się wylał. Kupić nowe to słyszałem, że spory wydatek no i pozostaje raczej regeneracja.

Jakby ktoś miał jakiś namiar to będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapozyczone ze slaskich

MRC WIDEBODY S4

Panton w sasiegu reki filmik nie ?? :D

O w ciapkę..... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

BTW, jeśli chodzi o narzeczoną i rękę :D

5_oto_reka_krolewny_glowa_smoka_reka_krolewny_glowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario powiem tak filmik jest praktycznie gotowy nie moge znalezc czasu zeby dorobic ostatnie szlify czyli napisy i takie tam

;)

moze jutro mi sie uda postaramy sie do konca tygodnia juz go opublikowac ale uprzedzam szalu nie ma aczkolwiek jest kilka fajnych momentow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario powiem tak filmik jest praktycznie gotowy nie moge znalezc czasu zeby dorobic ostatnie szlify czyli napisy i takie tam

;)

moze jutro mi sie uda postaramy sie do konca tygodnia juz go opublikowac ale uprzedzam szalu nie ma aczkolwiek jest kilka fajnych momentow :P

:good: :good: :good: :good:

Czekam z niecierpliwością :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee zebyscie sie nie rozczarowali :(

ale za to jak z Pantonem zmontujemy sprzet ku*** to beda takie ujecia ze :D mucha nie siada komar nei kuca tylko bedziemy musieli ladnie sobie wszystko na spocie

przemyslec ustalic i dopiero zabrac sie do dzialania :D zrobimy maly story board i bedzie w pytke z montazem napewno pojdzie szybciej wiele sie nauczylem przy tym filmie :D

no i przy obrabianiu materialow do calej obrawy ESKA Music Awards :D :D :D ktora mialem okazje przygotowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee zebyscie sie nie rozczarowali :(

ale za to jak z Pantonem zmontujemy sprzet ku*** to beda takie ujecia ze :D mucha nie siada komar nei kuca tylko bedziemy musieli ladnie sobie wszystko na spocie

przemyslec ustalic i dopiero zabrac sie do dzialania :D zrobimy maly story board i bedzie w pytke z montazem napewno pojdzie szybciej wiele sie nauczylem przy tym filmie :D

no i przy obrabianiu materialow do calej obrawy ESKA Music Awards :D :D :D ktora mialem okazje przygotowac :P

:wallbash: k**wa a mnie nie bylo jak byl krecony film ;( ale za to mam zaliczenie w indeksie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol

Uwaga - podczas pisania wysłano 61 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

zapozyczone ze slaskich

MRC WIDEBODY S4

Panton w sasiegu reki filmik nie ?? :D

maszyna zacna a film z d*py :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee zebyscie sie nie rozczarowali :(

ale za to jak z Pantonem zmontujemy sprzet ku*** to beda takie ujecia ze :D mucha nie siada komar nei kuca tylko bedziemy musieli ladnie sobie wszystko na spocie

przemyslec ustalic i dopiero zabrac sie do dzialania :D zrobimy maly story board i bedzie w pytke z montazem napewno pojdzie szybciej wiele sie nauczylem przy tym filmie :D

no i przy obrabianiu materialow do calej obrawy ESKA Music Awards :D :D :D ktora mialem okazje przygotowac :P

dokładnie... :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...