Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja tez dolecialem :) spoko i jak te logi gdzie dyskusja ?? zaraz podepne to pod top :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehehe no to moze podyskutujemy :D :D :D:decayed:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 23:21_________________________________________________a ja wstawie logi w odpowiedni dzial zobaczymy co tam inne madre glowy powiedza :P [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 23:22_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: :hi: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde wczoraj po 19 kierunek Emilia -> Łódź, prędkość przelotowa max 30km/h :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili Państwo mam małe pytanko :wink4:

Jakim kolorem pomalować zaciski u siebie w "myszy" :?: :?: :?:

Tylko nie piszcie, że myszowaty :polew: :polew: pytam poważnie, a myślałem o czarnym macie :mysli: chyba, że ktoś ma jakiś lepszy pomysł :wink4: :wink4: :wink4:

Będę dźwięczny za jakieś podpowiedzi :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ja mysle ze tylko i wylacznie czerwonym z tego wzgledu ze kazdy inny kolor ciemny tymbardziej czarny mat spowoduje to ze tego nie bedzie

widac a chyba taki hebel warto prezentowac wiec albo cos co bedzie widac np czerwony albo inny kolor ktory bedzie komponowal sie z felga no i oczywiscie

przydalyby sie nie wiem co to jest czy blaszki czy naklejki z oznaczneiami rs czy innymi od tego modelu zacisku :D

i bedzie gitez majonez :)

a moich logow od AVB nikt nie chce ruszyc chamstwo !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potzrebuje info na temat A6 z '97 2,8 Q na co zwrocic uwage podczas zakupu i jaka cena jest przystepna za ten model :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ze dostaniesz szlaban na lodzki jak to kupisz ?? :polew: :polew: :polew::decayed:

ale nie nie koleszka jest w NRD i dzwonil zebym mu powiedzial na co patrzec przy zakupie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by bylo zeby DJ co nie co sie wypowiedzial :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ to albo odsypia zeszly tydzien albo jedzie na ostro dalej w warsztacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ też chce kupić takie coś;D Na co zwrócić uwagę? Na to, kiedy był rozrząd zmieniany, czy w środku jest wypas, czy auto nie było jakoś specjalnie bite - standard;) Rozsądna cena? niecałe 4k euro, zależnie od rocznika i stanu - wiadomo. Jak mi znajdziecie za 1000e, to biorę od razu;D[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 09:04_________________________________________________idę szamkowóz uposażać w silnik :tongue4:

Seba - Logi nie są złe, tylko te korekcje będziemy musieli wyregulować. Fajnie będzie, jak się jeszcze kilka osób w temacie wypowie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...